Redakcja GMP | środa, 28 lis, 2012 |

Sprzedam dom Mosina – Puszczykowo

Sprzedam dom parterowy, w doskonałej lokalizacji, na granicy Mosiny i Puszczykowa o powierzchni 147 m2 posadowiony na działce 1009 m2.

Nieruchomość, dom Mosina

[singlepic id=214 w=315 h=235 float=left]W bryle domu znajduje się garaż. Z tyłu domu – taras (z zewnętrznym kominkiem) i ogród z altanką i domkiem gospodarczym. W ogrodzie rosną drzewa owocowe, modrzew, duże żywopłoty, tak, że cała nieruchomość jest otoczona zielenią i daje poczucie pełnej izolacji i intymności. Podstawowym walorem jest wyjątkowe położenie w spokojnej, willowej okolicy w pobliżu lasu, na granicy Mosiny i Puszczykowa. Administracyjnie dom należy do Mosiny, ale przypisany jest do parafii kościoła św. Józefa w Puszczykowie.

Dom Mosina Puszczykowo

Dom składa się z: salonu z kominkiem – 36 m. kw., dwóch pokoi, saloniku (holu), jadalni, kuchni ze spiżarnią, łazienki z WC, prysznicem i wanną oraz mniejszej łazienki z WC i umywalką. Zbudowany jest z cegły, okna PCV, na podłogach położony jest parkiet dębowy, w kuchni, jadalni i łazienkach – płytki. Dom jest częściowo podpiwniczony. Ogrzewanie gazowe oraz piec CO na węgiel i koks.

W ogrodzie do dyspozycji jest urocza altanka i domek gospodarczy. Podstawowym walorem tego obiektu, jest wyjątkowe położenie w spokojnej willowej okolicy, na granicy Mosiny i Puszczykowa.

Informacje

Tel. 660 031 893

Tą stronę wyszukiwano za pomocą słów:
  • nieruchomość mosina
  • dom na sprzedaż
  • dom w puszczykowie
  • dom w mosinie

 [nggallery id=19]

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Sprzedam dom Mosina - Puszczykowo, 7.8 out of 10 based on 18 ratings

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj