Black Friday - Stary Browar Poznań Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | środa, 5 paź, 2011 |

Magiczny świat cyrku Arlekin

Reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja przedstawia nowy atrakcyjny program sezonu 2011.

Cyrk Arlekin

Najlepsi artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Rosji zaprezentują najbardziej efektowne popisy tej trudnej i specyficznej sztuki, wywołującej u widzów dreszczyk dobrze znanej emocji. Ale właśnie to uczucie decyduje o tym , że cyrk cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem dzieci, dorosłych i młodzieży. Na arenie zaprezentują się konie, kozy, muflony, lamy i węże. Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. Wybitni artyści areny polskiej Waldek i Paweł, którzy występowali na wielu festiwalach cyrkowych i arenach renomowanych cyrków europejskich zademnostrują jedyny w Polsce pokaz akrobatyczny na batucie. W nowych, również jedynych w Polsce efektownych pokazach na „kołach śmierci” po zagranicznym tourne ponownie w Cyrku Arlekin zaprezentuje się duet „Turk”. Moc niezapomnianych wrażeń dostarczą akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira, zabawna groteską akrobatyczna, ekwilibrystyka na wałkach oraz tajemnicze …. lalki nanajskie. Bawić Państwa będzie clown Picaro.

Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku.

Zapraszamy wszystkich w zaczarowany świat Cyrku Arlekin.

Puszczykowo

ul. Kościelna

—————————————————-

11.10. / wtorek / godz.17:00

Link do filmu na YouTube.com

Link do krótkiego spotu na YouTube.com

Redakcja GMP przekazała Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Mosinie 15 darmowych biletów wstępu do Cyrku, na jeden może wejść jedna osoba dorosła i dwoje dzieci do lat 12.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.3/10 (Głosujących: 18)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo