Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | środa, 2 lis, 2011 |

Kronika policyjna gmina Mosina – lipiec i październik 2011

Lipiec- październik: przez kilka miesięcy trwały kradzieże na terenie majątku Rogalin, podczas kolejnej Policja złapała sprawców na gorącym uczynku, złodzieje kradli elementy miedziane o dużej wartości.

Kronika policyjna lipiec i październik 2011

10 września we wsi Wiórek skradziono samochód osobowy marki Volsvagen Golf, sprawców zatrzymano.

4 października z targowiska miejskiego skradziono samochód osobowy marki Alfa  Romeo wartości ok.55 tys. zł.

18 października miały miejsce napady z przedmiotem przypominającym broń – na sklep spożywczy w godz. wieczornych, a na PKN Orlen w nocy. Dla dobra sledztwa Policja nie ujawnia szczegółów.

W pażdzierniku – Policjanci zatrzymali sprawcę przemocy w rodzinie, która trwała od kilku miesięcy. Poszkodowanymi są mieszkańcy naszej gminy, którym udzielono pomocy i wsparcia.

W ostatnim okresie zatrzymano wiele pijanych osób, kierujących pojazdami samochodowymi i jednośladami, Policja podkreśla, że powoduje to wielkie zagrożenie dla pozostałych użytkowników dróg.

Z uwagi na liczne kradzieże samochodów i włamania do domów Policja prosi o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby, które zachowują się w sposób dziwny i budzą nasze obawy.
(JSz)

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj