Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | sobota, 26 lis, 2011 | 1 Komentarz

Mikołajkowy konkurs plastyczny!

Mosiński Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich chętnych, bez ograniczeń wiekowych, do udziału w konkursie plastycznym, którego tematem jest „RENIFER z zaprzęgu Świętego Mikołaja”.

Konkurs plastyczny w MOK

Technika wykonania jest dowolna, jednak ma być to praca trójwymiarowa, nie przekraczająca wielkości: 25 cm wysokości x 25 cm szerokości x 25 cm długości. Postać renifera można wykonać ze słomy wiązanej, wikliny, papieru, gliny, gipsu, drutu, drewna itp. Praca powinna być stabilna, nie może się rozpadać i składać z luźnych elementów, ze względu na późniejszą prezentację na wystawie pokonkursowej.

Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie podpisanej pracy do Mosińskiego Ośrodka Kultury w nieprzekraczalnym terminie 28 listopada. Do pracy należy przymocować kartonik z wyraźnym opisem autora (imię i nazwisko, wiek, adres i telefon kontaktowy).

Wszystkie prace będą prezentowane w MOK. Dla autorów najciekawszych prac Organizator przygotował atrakcyjne nagrody. Zapraszamy wszystkich do zabawy!

MOK

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.4/10 (Głosujących: 14)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Gość
    czwartek, 1 gru, 2011, 15:00:49 |

    wiadomo kiedy wyniki konkursu?

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: 0 (Głosujących: 0)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo