Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | poniedziałek, 19 gru, 2011 | 1 Komentarz

Mosina w oku kamery

W Mosinie zostanie uruchomiony monitoring. Urząd Miasta rozstrzygnął I etap przetargu na jego budowę. System wykorzystujący kamery zainstalowane w wyznaczonych miejscach  wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

W Mosinie zostanie stworzony system bazujący na przekazie obrazu drogą radiową. W ramach I etapu budowy w mieście zainstalowanych będzie 11 bezprzewodowych kamer. Obraz on line przekazywany będzie do centrum mieszczącego się w siedzibie Straży Miejskiej przy ulicy Krotowskiego. Strażnicy, którzy będą w nim pełnić służbę przejdą najpierw specjalistyczne szkolenie.

W I etapie kamery zostaną instalowane na: pl. 20 Października – narożnik z ul. Poznańską, pl. 20 Października – narożnik z ul. Słowackiego, pl. 20 Października – narożnik z ul. Niezłomnych, Rondo Budzyń, parking na ul. Rzecznej, skrzyżowanie ul. Niezłomnych, Wawrzyniaka i Sowiniecka, ul. Dworcowa (rejon GBS), ul. Dworcowa – narożnik z ul. Kolejową, Targowisko (płyta górna), Targowisko (płyta dolna), ul. Spokojna (parking za kościołem). Punkt retransmisyjny zlokalizowany będzie na kominie, na terenie byłej Swarzędzkiej Fabryki Mebli. (red.)

Centrum Nadzoru i monitoringu w Mosinie

Centrum Nadzoru i monitoringu w Mosinie

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Ok
    poniedziałek, 16 sty, 2012, 11:39:12 |

    nareszcie coś się w tej sprawie ruszyło

Skomentuj