Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | poniedziałek, 19 gru, 2011 | 1 Komentarz

Mosina w oku kamery

W Mosinie zostanie uruchomiony monitoring. Urząd Miasta rozstrzygnął I etap przetargu na jego budowę. System wykorzystujący kamery zainstalowane w wyznaczonych miejscach  wpłynie na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

Monitoring Mosiny

W Mosinie zostanie stworzony system bazujący na przekazie obrazu drogą radiową. W ramach I etapu budowy w mieście zainstalowanych będzie 11 bezprzewodowych kamer. Obraz on line przekazywany będzie do centrum mieszczącego się w siedzibie Straży Miejskiej przy ulicy Krotowskiego. Strażnicy, którzy będą w nim pełnić służbę przejdą najpierw specjalistyczne szkolenie.

W I etapie kamery zostaną instalowane na: pl. 20 Października – narożnik z ul. Poznańską, pl. 20 Października – narożnik z ul. Słowackiego, pl. 20 Października – narożnik z ul. Niezłomnych, Rondo Budzyń, parking na ul. Rzecznej, skrzyżowanie ul. Niezłomnych, Wawrzyniaka i Sowiniecka, ul. Dworcowa (rejon GBS), ul. Dworcowa – narożnik z ul. Kolejową, Targowisko (płyta górna), Targowisko (płyta dolna), ul. Spokojna (parking za kościołem). Punkt retransmisyjny zlokalizowany będzie na kominie, na terenie byłej Swarzędzkiej Fabryki Mebli. (red.)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.1/10 (Głosujących: 16)

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Ok
    poniedziałek, 16 sty, 2012, 11:39:12 |

    nareszcie coś się w tej sprawie ruszyło

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: 0 (Głosujących: 0)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo