Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | środa, 2 lis, 2011 |

Obiekt dla najmłodszych – przedszkole w Wiórku

Choć przedszkole w Wiórku działa już od września oficjalne, uroczyste otwarcie  nastąpiło 25 października. Do placówki uczęszczają dzieci nie tylko z Wiórka, ale i z najbliższych okolic, m. in. z Czapur, Daszewic, Babek.

Podczas uroczystości inaugurującej działalność przedszkola burmistrz Mosiny, Zofia Springer podziękowała wszystkim, którzy wspierali tą inicjatywę – radnym obecnym i byłym, pracownikom Urzędu Miejskiego, a także rodzicom, którzy cierpliwie czekali na przedszkole, włączając się w wiele prac.

– Dziękuję również pracownikom przedszkola, którzy bardzo zaangażowali się w przygotowanie dzisiejszego święta, mówiła burmistrz. – I dziękuję wszystkim osobom, których zaangażowanie wpłynęło na to, że możemy cieszyć się kolejnym obiektem w naszej gminie dla najmłodszych, chyba najpiękniejszym, choć wiele jest jeszcze do zrobienia.

W sprawie wąskiej drogi dojazdowej do przedszkola burmistrz poinformowała, że jest już zgoda właścicieli, którzy mieszkają przy tej drodze na wykup części nieruchomości – droga ulegnie poszerzeniu.

Występ świetnie przygotowanych przez swoje panie przedszkolaków zapowiedziała dyrektor przedszkola – Dominika Bąbała i był to chyba najbardziej podniosły moment uroczystości…

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj