Spotkanie swiąteczno-mikolajkowe

Zarząd osiedla nr 2 Czarnokurz w Mosinie zaprasza dnia 09 grudnia 2011r. na godz. 17.00 do stołówki Szkoły Podstawowej nr 1 w Mosinie ul. szkolna 1 wszystkich mieszkańców osiedla Czarnokurz na spotkanie swiąteczno-mikołajkowe.

W programie występy dzieci, wspólne śpiewanie kolęd i poczęstunek.

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Dni Stęszewa 2026 - Gwiazdy i szczegółowy program

Dni Stęszewa 2026. Wystąpią: Lanberry, Ania Dąbrowska, SARSA i Maryla Rodowicz

Już 20 i 21 czerwca mieszkańcy gminy Stęszew będą świętować podczas jednej z największych imprez …

Dodaj komentarz