T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | sobota, 8 wrz, 2012 |

Bądz aktywny z ACTIVE LINGUA!

Wraz z nowym rokiem szkolnym rodzice stają przed odwiecznym dylematem zajęć dodatkowych dla dzieci. Wszyscy wiemy, że uczniowie chcą i powinni korzystać z zajęć dodatkowych, zwłaszcza językowych. Bez dobrej znajomości języków obcych nie da się dzisiaj właściwie funkcjonować. Jak więc pomóc naszemu dziecku? Oczywiście wspieramy w wyborze zajęć dodatkowych, najczęściej z języka obcego.

Odbywa się to często niejako „w ciemno”. A przecież każde dziecko zasługuje na najlepszego lektora, który świetnie zdiagnozuje słabe i mocne strony, będzie potrafił odpowiednio je wykorzystać i rozwinąć. Taki nauczyciel sprawi, że lekcja stanie się prawdziwą przygodą, uczeń uwierzy w siebie i w zasadność podejmowanych wysiłków, które z kolei przełożą się na sukcesy w szkole.

Trudnym zadaniem rodzica jest spośród bogatej oferty szkół językowych wybrać tę właściwą. Dobrze w tej sytuacji znaleźć taką szkołę, która prezentuje się podczas „ drzwi otwartych” i posiada bogatą ofertę zajęć. Nie bez znaczenia pozostaje również osobowość nauczyciela. Powinniśmy mieć możliwość poznania osoby, która będzie uczyła nasze dziecko, a jego wsparcie metodyczne i opinia jest bezcenna. Szkoła z kolei powinna stwarzać warunki przyjazne nauczaniu, musi panować w niej twórcza atmosfera, a lektorzy chętnie pracować z uczniami.

Zapraszamy do Centrum Języków Obcych Active Lingua w Mosinie – szkoły, która powstała z pasji do uczenia, profesjonalnie przygotowanych lektorów, którym praca z dziećmi sprawia ogromną przyjemność; do zespołu, który potrafi stworzyć przyjazną, twórczą i ambitną atmosferę. Każdy znajdzie tutaj cos dla siebie: dla najmłodszych miłe początki z językiem obcym, przygotowanie do językowego sprawdzianu szóstoklasisty, rewelacyjny TRENER GIMNAZJALNY i MATURALNY, przygotowanie do egzaminu wstępnego do klasy z maturą międzynarodową czy tez kursy standardowe i egzaminacyjne. Pełną ofertę szkoły można poznać mailowo na active-lingua@wp.pl, telefonicznie pod numerem 510 339 693 lub osobiście w sekretariacie szkoły czynnym od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00 i w soboty od 10:00 do 15:00, przy pl. 20 Października 14, na II piętrze nad Eskulapem. (AL.)

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Lokalni przedsiębiorcy, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj