Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | piątek, 7 wrz, 2012 | 1 Komentarz

Akademia Reissa teraz również w Mosinie

Klub Sportowy Akademia Reissa – jedna z największych szkółek piłkarskich w Europie Środkowo-Wschodniej otwiera nową lokalizację w Mosinie. Zapisy już ruszyły!

Akademia Reissa

Akademia Reissa to szkółka piłkarska, która została stworzona dla chłopców i dziewczynek, młodych miłośników futbolu w wieku 4 – 11 lat. Kieruje się hasłem „Blisko Ciebie”, posiada obecnie niemal 40 aktywnych lokalizacji. Już od września zajęcia ruszają również w Mosinie.

Wyróżnikiem Akademii jest szczególne podejście do dzieci, jako jednostek, które kształtują i udoskonalają umiejętności piłkarskie. System szkolenia w Akademii Reissa oparty jest na modelach: holenderskim, katalońskim i portugalskim. Za wzór pracy z młodymi piłkarzami stawiają sobie uznane ośrodki szkolenia młodzieży (amsterdamski Ajax oraz barcelońska La Masia), które wychowały wielu utalentowanych zawodników. Założeniem Akademii jest uczyć podopiecznych ofensywnego futbolu, nie zapominając o idei zespołowości i zasadach fair play.

W Akademii trenuje już ponad 1750 uczestników. W lipcu Akademia Reissa i Klub Lech Poznań podpisały umowę o współpracy w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży. Głównym celem tej inicjatywy jest zachęcenie jak największej liczby dzieci do aktywności fizycznej.

Akademia Reissa Mosina

Zajęcia w Mosinie odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek w godzinach 17:00-19:00, na boisku orlik przy Zespole Szkół im. Adama Wodziczki.

Osoby zainteresowane zapraszamy na dwa tygodnie otwartych treningów. Wszelkie informacje można uzyskać pod adresem www.akademiareissa.pl oraz poprzez kontakt z koordynatorem lokalizacji – Radosławem Romanowskim, e-mail r.romanowski@akademiareissa.pl  tel. 508 670 257

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 6.1/10 (Głosujących: 21)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • Jarek
    czwartek, 16 maj, 2013, 21:01:30 |

    Mój synek trenuje w Akademii już od kilku miesięcy. Na każdy trening czeka z wielką niecierpliwośćia. To dla niego prawidzwa frajda! Z całego serca polecam Akademie wszystkim rodzicom.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Popularność: +1 (Głosujących: 1)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo