Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze Krzysztof Hetman - do Parlamentu Europejskiego
Redakcja GMP | piątek, 19 paź, 2012 |

Dzieci z Mosiny trenują z Piotrem Reissem

Klub Sportowy Akademia Reissa – jedna z największych szkółek piłkarskich w Europie Środkowo-Wschodniej otwiera nową lokalizację Mosina. Zajęcia odbywają się we Wtorki i Czwartki.

Klub Sportowy Akademia Reissa Mosina

Akademia Reissa to szkółka piłkarska, która została stworzona dla chłopców i dziewczynek, młodych miłośników futbolu w wieku 4 – 11 lat. Kieruje się hasłem „Blisko Ciebie”, posiada obecnie niemal 40 aktywnych lokalizacji. Zajęcia prowadzone są przez kadrę ponad 70 wykwalifikowanych trenerów po zagranicznych stażach, w blisko 40 lokalizacjach w Wielkopolsce. Swoje piłkarskie marzenia spełnia w Akademii już ponad 1800 dzieci.

Piotr Reiss

Pomysłodawcą kuźni młodych piłkarskich talentów jest napastnik Lecha Poznań, Piotr Reiss:

Postawiliśmy na nowoczesny styl szkolenia dzieci. Dla nas nie jest najważniejszy wynik sportowy, a głównie dobra zabawa z piłką i zdrowa rywalizacja zarówno na boisku jak i poza nim. Wiele klubów już na starcie prowadzi selekcje i odrzuca dzieci, które być może nie mają dziś umiejętności czy sylwetki, a my wiemy, że z nimi warto pracować, bo niewykluczone, że to właśnie one za 2-3 lata zrobią największe postępy.

Piotr Reiss

Piotr Reiss

Bardzo cieszy mnie, że udało nam się otworzyć kolejną Akademię w lokalizacji Mosina. Zachęcam dzieci zarówno z Mosiny, Krosna jak i okolic, gdyż baza sportowa jest na najwyższym poziomie. W ramach Akademii organizujemy własne rozgrywki, a w okolicach Mosiny i Puszczykowa oraz Lubonia mamy już kilka lokalizacji, między którymi można będzie rozgrywać mecze ligowe. Zawodnikom zapewniamy również wiele innych atrakcji: wszyscy zawodnicy biorą udział w lidze wewnętrznej i okazyjnych turniejach, organizujemy wspólne wyjścia na mecze Lecha, a także wyjeżdżamy na wakacyjne obozy – dodaje Reiss.

Zajęcia w Mosinie

Zajęcia w Mosinie odbywać się będą w każdy Wtorek oraz Czwartek w godzinach 16.45 -17.45 na orliku przy Zespole Szkół im. Adama Wodziczki ul.Topolowa 2 (do dnia 31.10.2012) a następnie przeniesione zostaną na salę gimnastyczną.

Osoby zainteresowane zapraszamy na dwa otwarte treningi. Wszelkie informacje można uzyskać pod adresem www.akademiareissa.pl.

Koordynator lokalizacji – Jakub Rolirad

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj