Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | sobota, 11 lut, 2012 |

Bezpieczne Zimowisko 2012

Z uwagi na zbliżające się ferie Komisariat Policji w Mosinie prowadzi działania profilaktyczne pod kryptonimem „Bezpieczne Zimowisko 2012”, których celem jest ograniczenie zdarzeń z udziałem dzieci i młodzieży.

Policja Mosina

Okres ferii niesie za sobą różnego rodzaju zagrożenia głownie związane z beztroską i nieodpowiedzialną zabawą, a także z brakiem odpowiedniego nadzoru ze strony rodziców i opiekunów. To także czas w którym wielu młodych ludzi eksperymentuje z alkoholem, narkotykami bądź też narażonych jest na udział i wpływ grup psychomanipulacyjnych.

Podczas ferii zimowych częściej niż zwykle dochodzi do zdarzeń z udziałem dzieci i młodzieży miedzy innymi: przypadki utonięć pod lodem, okaleczenia podczas zabawy, wypadki drogowe np. podczas organizacji kuligów na drogach publicznych.

W związku z powyższym  zwracamy się do rodziców i opiekunów z apelem o zapewnienie właściwej opieki nad swoimi pociechami podczas okresu ferii.

Zespół do spraw Prewencji Kryminalnej  i Patologii Nieletnich

sierż. sztab Izabela Labrzycka

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.6/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo