Bezpieczny przejazd – „Zatrzymaj się i żyj!”

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych w Poznaniu zapraszają na „Bezpieczny Poniedziałek” w ramach kampanii społecznej Bezpieczny przejazd – „Zatrzymaj się i żyj!”, który odbędzie się 06 lutego 2012 r. w godz. 8.00 – 10.00 na przejeździe kolejowo-drogowym w ciągu ul. Opolskiej w Poznaniu (rejon przystanku  Poznań Dębiec).

Zatrzymaj się i żyj!

W ramach akcji wspólnie z funkcjonariuszami Policji i SOK będziemy wpływać na zachowania kierowców w trakcie przekraczania skrzyżowań jednopoziomowych dróg z torami kolejowymi.

ZAPRASZAMY!

Rzecznik Prasowy

Zakładu Linii Kolejowych w Poznaniu

Łukasz Więcek

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Aplikacja pokazuje aktualny status przejazdu kolejowego na ul. Dworcowej

Puszczykowo: mieszkańcy uruchomili aplikację pokazującą, czy przejazd na Dworcowej jest otwarty

Mieszkańcy skupieni wokół inicjatywy „Bezpieczne Puszczykowo” uruchomili bezpłatną aplikację internetową, która informuje o aktualnym statusie …

Dodaj komentarz