T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | niedziela, 6 maj, 2012 | 1 Komentarz

Bezpłatne porady prawne

16 kwietnia br. w Mosinie odbył się pierwszy bezpłatny dyżur prawników Fundacji Centrum Współpracy Obywatelskiej w Poznaniu. Kilkanaście dni wcześniej Waldemar Krzyżanowski, zastępca burmistrza Mosiny podpisał z Jackiem Mazurczakiem, prezesem Fundacji porozumienie o współpracy.

Dyżur prawników Fundacji Centrum Współpracy Obywatelskiej w Mosinie

Prawnicy Fundacji nie tylko udzielają informacji i porad, ale również pomagają w napisaniu pism procesowych i korespondencji z organami administracji publicznej.

Mosina podpisała porozumienie, ponieważ mieszkańcy zgłaszali takie potrzeby. Dotychczas mieszkańcy gminy mogli z nich skorzystać niemal wyłącznie w Poznaniu. Od połowy kwietnia mogą to uczynić także w Mosinie.

Dyżury odbywają się w poniedziałki w godzinach 14.30 — 17.30 w Urzędzie Miejskim w Mosinie w salce radnego.

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych porad prawnych w zakresie: prawa cywilnego, prawa karnego, prawa administracyjnego, pomocy społecznej oraz spraw alimentacyjnych oraz związanych z pobytem cudzoziemców na terytorium RP.

Ważne informacje:
Osoby korzystające z bezpłatnych porad prawnych są proszone jedynie o: — podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia dokumentacji związanej z udzieleniem porady oraz potwierdzenie, iż sytuacja majątkowa uniemożliwia im skorzystanie z usług kancelarii adwokackiej lub radcowskiej. W celu usprawnienia udzielania porad, należy w miarę możliwości zabrać ze sobą mogące mieć znaczenie dla rozwiązania problemu pisma czy korespondencję.

(red.)

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • ewka24
    poniedziałek, 18 sie, 2014, 9:01:57 |

    Mam pytanie czy w okresie letnim są darmowe porady prawne?

Skomentuj