Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | poniedziałek, 23 kw., 2012 |

Dać szansę życiu…

29 maja 2012 roku minie dziesiąta rocznica, gdy zabrano nam ukochaną Natalię Nitoń. Anioła u progu dorosłego życia, zawsze uśmiechniętą, pełną energii, marzeń i planów… Nie chcemy już pytać: kto? dlaczego?

W rocznicę jej śmierci chcemy dać szansę innemu życiu. Życiu, które już u samego progu zostało zachwiane chorobą, błędnymi decyzjami lekarskimi. Mateusz Wieczorek ma dziś 4 lata.

Mateusz Wieczorek

Jest po operacji wady naczyniowej w mózgu – tętniaka żyły Gallena. Było to możliwe tylko dzięki pomocy ludzi dobrej woli oraz fundacji. Obecnie chłopiec jest intensywnie rehabilitowany, a starania rodziców przynoszą widoczne efekty. Niestety, rehabilitacja jest bardzo kosztowna – opłata za jeden turnus to ponad 4 tysiące złotych.

10 lat temu trwał biały marsz… 29 maja 2012 przyjdź z akcentami bieli – kolorze mającym podkreślić niewinność, czystość, nadzieję – do sali Mosińskiego Ośrodka Kultury o godz. 18.30. Tam będziemy wspominać i dawać nadzieję. Natalia i Mateusz… Ty i ja… Młodzi śpiewacy rodzinni, Szkoły Podstawowej „Pod Lipami” w Krosinku oraz Liceum w Puszczykowie, ale również mosiński zespół „Po Trzecie” oraz mosinianka znana dalej niż granice Wielkopolski: Danuta Połczyńska – Nowak.

Zabierz ze sobą portfel – wspominając Natalię możemy DAĆ SZANSĘ ŻYCIU Mateuszka!

Kropka

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.9/10 (Głosujących: 13)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo