Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | piątek, 3 lut, 2012 |

Dzieci kochają najmocniej

Tak wyglądał Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej nr 2 w Puszczykowie

Jest taka jedna pani,

co fory u mnie ma,             

bo zawsze jest na luzie     

– to właśnie babcia ma.

 

Jest taki jeden facio

przystojny jak James Bond

– to dziadek mój kochany.

Nie znacie go? To błąd!”

Dzień Babci i Dziadka w Puszczykowie

21 i 22 stycznia to dni wyjątkowo sympatyczne – poświęcone naszym babciom i dziadkom. W Dniu Babci i Dniu Dziadka w sposób szczególny chcemy wyrazić im wdzięczność za troskę, oddanie i bezgraniczną miłość, którą okazują nam na każdym kroku. Nasi dziadkowie kochają, wspierają, pocieszają i są przy nas zawsze, służąc swoją radą – bo dla nich jesteśmy najważniejsi. W Szkole Podstawowej nr 2 w Puszczykowie święto ukochanych seniorów celebrują już najmłodsze klasy, pięcio- i sześciolatków. W poniedziałek 23 stycznia uczniowie zerówek gościli w swoich progach babcie i dziadków, dla których wraz z wychowawczyniami przygotowali specjalne programy artystyczne. Dzieci zaprezentowały spektakl pt. „Kopciuszek”, były też tańce, piosenki i wiersze – każdy z małych artystów miał szansę powiedzieć kilka ciepłych słów swoim gościom. Babcie i dziadkowie byli zachwyceni, wzruszeni i dumni ze swoich wnuków, a na zakończenie, wraz z najlepszymi życzeniami i gorącymi uściskami, otrzymali od dzieci własnoręcznie, „od serca” wykonane prezenty-niespodzianki.Przy aromatycznej kawie i słodkim poczęstunku, seniorzy mogli podzielić się wrażeniami z występów i radością z posiadania tak utalentowanych wnuków. Wspaniała atmosfera sprzyjała umacnianiu więzi rodzinnych, była to również okazja do wyjątkowego spotkania i wspólnego snucia wspomnień. Późnym popołudniem goście rozchodzili się do domów w doskonałych nastrojach, pełni radości i przeświadczeni o bezgranicznej miłości swoich wnucząt.

Raz jeszcze wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, uśmiechu i wszelkiej pomyślności na dłuuuugie lata w otoczeniu ukochanych najbliższych.

Sławomira Woźniak

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj