Black Friday - Stary Browar Poznań Sprzedaż nieruchomości z wolnej ręki - Grupa Rolnik Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | wtorek, 19 cze, 2012 |

Wciąż pamiętamy o Papieżu Polaku

IV Wielkopolskie Forum Samorządowych Inicjatyw Papieskich w Puszczykowie.

Ty byłeś naszym natchnieniem i siłą w drodze do niezawisłości, bywaliśmy u Ciebie, a Ty u nas, teraz Ty pozostałeś pośród nas na zawsze, wspieraj nas, by Twoje przekazy przekształcić w czyn”. Pod tym hasłem w Puszczykowie odbyło się IV Wielkopolskie Forum Samorządowych Inicjatyw Papieskich.

Spotkania w Wolsztynie

IV Forum jest kontynuacją dotychczasowych spotkań w Wolsztynie, Grodzisku Wlkp. i Wrześni. Głównym celem Forum jest wymiana doświadczeń związanych z upowszechnianiem dziedzictwa Jana Pawła II oraz integracja osób zaangażowanych w działanie papieskich instytucji. Podczas konferencji zaprezentowano również lokalne działania oraz dorobek związany z inicjatywami papieskimi na terenie całego kraju.

Wystawa Dęby Rogalińskie

Idea konferencji zakłada integrację samorządów, instytucji, organizacji pozarządowych oraz ugrupowań zaangażowanych w działanie papieskich instytucji, dlatego tegorocznemu Wielkopolskiemu Forum Samorządowych Inicjatyw Papieskich towarzyszyła: prezentacja poszczególnych samorządów w zakresie promocji, wydawnictw i związków z Janem Pawłem II oraz wystawa „Dęby Rogalińskie” (Biblioteka Miejska Centrum Animacji Kultury, ul. Wysoka 1, Puszczykowo). (red.)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.1/10 (Głosujących: 14)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo