Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | piątek, 5 paź, 2012 |

Galeria Miejska w Mosinie zaprasza

W piątek 14 września po przerwie wakacyjnej otwarto wystawę malarstwa i grafiki Agaty Nowak.  Każdego roku miesiąc wrzesień zarezerwowany jest na cykl „debiuty”, zapraszamy wtedy młodych twórców do zaprezentowania swoich prac w przestrzeni mosińskiej Galerii.

Wystawa malarstwa

Agata Nowak jest absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Uzyskała dwa dyplomy w 2008 roku na Wydziale Grafiki w Pracowni Druku Wypukłego prof.. Andrzeja Bobrowskiego i w 2010 Dyplom na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. Józefa Walczaka. W mosińskiej Galerii zaprezentowała prace malarskie będące częścią dyplomu, ale są też zupełnie nowe prace. Bardzo interesujące są cztery prace graficzne. Wernisaż zgromadził pokaźne grono wielbicieli talentu Agaty, parę słów o autorce i wystawie powiedział na wernisażu prof. UAP Marek Przybył. Na marginesie należy wspomnieć, o remoncie Sali Galerii, wyjątkowo teraz wszystkie okna są odkryte i wystawa pięknie wpisała się w odnowione wnętrza. Zapraszamy i zachęcamy do zwiedzania wystawy do 7 października 2012, szczególnie młodzież, dla której obcowanie ze sztuką jest przyjemnością i spełnia  formą edukacyjną.

D. Strzelecka

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.2/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo