Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | poniedziałek, 10 wrz, 2012 |

Mistrzostwa Polski w Judo

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów to najważniejszy turniej Judo w Polsce dla wszystkich Judoków z całej Polski. Współfinansowany przez Miasto Luboń. Rozgrywany na nowoczesnej Hali sportowej gdzie będą przygotowane 3 pola walk dla judoków.

Judo w Luboniu

Organizator: Klub Sportowy „Akademia Judo” w Poznaniu
Gdzie: Luboński Ośrodek Sportu i Rekreacji w Luboniu ; ul. H. Kołłątaja 2 w Luboniu
Kiedy: 19-21.10.2012

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Judo

W Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów w Judo weźmie udział około 300-350 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Przez trzy dni na Lubońskich Tatami będą rywalizować o tytuł Mistrza Polski. Uczestniczyć będą także reprezentanci minionych Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Nowoczesna hala pozwoli na przeprowadzenie zawodów na prawdziwym poziomie mistrzowskim. Walki finałowe będą w formie „Wieczorna Gala Judo” , gdzie oprócz głównego założenia walk judo urozmaicą występy artystyczne Poznańskich wokalistów i nie tylko.

„Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów to nie są zwykłe zawody rozgrywane na co dzień. To najważniejsza imprez rozgrywana w Polsce dla całej społeczności Judo. Sam startowałem na Mistrzostwach , więc wiem co to za przeżycie, a zdobycie medalu i zostanie Mistrzem Polski w Judo to nie małe wyzwanie. Dlatego z pełnym zaangażowanie przykładamy się do organizacji zawodów aby każdy zapamiętał te zbliżające się Mistrzostwa Polski jako wyjątkowe.- mówi Radosław Miśkiewicz, prezes Klubu Sportowego „Akademia Judo” w Poznaniu.

„Z niecierpliwieniem czekaliśmy na ogłoszenie wyników konkursu ofert o organizację imprez Mistrzowskich. Oczekiwanie, niepewność i….. udało się!! Tego roku zostaliśmy organizatorami najważniejszej imprezy Judo w Polsce- Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów. Niesamowita radość i przyjemność towarzyszy nam przy organizacji Mistrzostw. Mamy ciekawe pomysły i swobodę działania, dlatego liczymy, że dostarczymy niezapomnianych wrażeń – przestawia Barbara Jopek – dyrektor III Memoriału im. Jigoro Kano w Judo.

Osoba kontaktowa: Jopek Barbara– dyrektor Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów w Judo (jopek@akademiajudo.pl; +48 503 971 191)

Plakat mistrzostw Judo w Luboniu

Plakat mistrzostw Judo w Luboniu

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.6/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo