Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | wtorek, 5 cze, 2012 |

Koncert Beaty Rybotyckiej

Kolejny raz w puszczykowskiej Sali Jana Pawła II królowała muzyka. Podczas majowego koncertu dla melomanów zaśpiewała Beata Rybotycka, aktorka związana z krakowską „Piwnicą pod Baranami”. Artystce towarzyszyli: na fortepianie Konrad Mastyło, kontrabasie Michał Chytrzyński i na skrzypcach Michał Braszka.

Koncert Beaty Rybotyckiej

Piosenki do tekstów Jana Kantego Pawluśkiewicza, Moczulskiego, czy znanego puszczykowskiej widowni Andrzeja Sikorowskiego bardzo przypadły do gustu puszczykowskiej widowni. W dalszej części koncertu, zmieniając diametralnie nastrój B. Rybotycka zaprezentowała repertuar międzywojennych gwiazd: Zuli Pogorzelskiej i Hanki Ordonówny.

Połączenie nostalgii z dowcipem bardzo spodobało się widowni, która owacjami na stojąco nagrodziła występ śpiewającej aktorki.

Następny koncert zaplanowano na 29 czerwca br. Tym razem na gościnnej scenie Sali Jana Pawła II w Kościele p.w. św. Józefa wystąpi Andrzej Poniedzielski. (red.)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.1/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo