Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | czwartek, 26 sty, 2012 | 1 Komentarz

Kradną układy wydechowe z katalizatorami

Samochody dostawcze, a dokładnie układy wydechowe wraz z katalizatorami padają w ostatnich tygodniach łupem złodziei. Informują o tym policjanci z Mosiny i Puszczykowa.

Kradną układy wydechowe

W lutowym numerze naszej gazety ukażą się wywiady z komendantem Policji w Puszczykowie i kierownikiem ogniwa kryminalnego Komisariatu Policji w Mosinie. Kierowcy i właściciele samochodów ciężarowych proszeni są o odpowiednie zabezpieczenie pojazdów, a przede wszystkim nie pozostawianie ich na terenach niestrzeżonych firm, czy przed domem na ulicy. W dwóch przypadkach złodzieje włamali się przez przecięcie kłódek bram, wyprowadzili pojazd z prywatnej posesji i następnie wycięli układ wydechowy.

„Wydech” z katalizatorem to drogi element wyposażenia pojazdu dostawczego. Nie jest on specjalnie oznakowany i przez to trudno go zidentyfikować, kosztuje 10 -12 tys. zł. Złodzieje sprzedają go za 2 – 3 tys. zł. Więcej o przestępstwach na terenie obu gmin napiszemy w wydaniu lutowym naszego miesięcznika. (eb)

Zobacz też:

W Puszczykowie też kradną katalizatory

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.4/10 (Głosujących: 14)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo