Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 18 wrz, 2012 |

Lubię Dzień bez Samochodu

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że w związku z organizacją Europejskiego Dnia bez Samochodu wszyscy kierowcy na podstawie dowodu rejestracyjnego samochodu w dniu 22 września 2012 roku mogą bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej organizowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu.

Akcja promocyjna „Lubię Dzień bez Samochodu”

Od 5 września 2012 na 15 billboardach na głównych trasach wjazdowych do centrum Poznania pojawiły się jednolite w formie plakaty, których przesłaniem jest hasło przewodnie kampanii „Lubię Dzień bez Samochodu” wraz z propozycją alternatywnego środka transportu – autobusu i tramwaju. Na plakatach celowo nie zamieszczono żadnych dat (np. Europejskiego Dnia bez Samochodu), gdyż uznano, że kampania ma charakter uniwersalny – każdy dzień lata, jesieni, zimy czy wiosny jest dobry, aby zostawić swój samochód w garażu i skorzystać z komunikacji miejskiej.

Rozmieszczenie plakatów zostało dobrane w taki sposób, by bezpośrednio  trafiały one do kierowców samochodów. Powyższa akcja jest również prowadzona w innych miastach na terenie Polski takich jak Warszawa, Gdańsk, Katowice, Kraków.

dzień bez samochodu plakat

dzień bez samochodu logo

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj