Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | wtorek, 18 wrz, 2012 |

Lubię Dzień bez Samochodu

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że w związku z organizacją Europejskiego Dnia bez Samochodu wszyscy kierowcy na podstawie dowodu rejestracyjnego samochodu w dniu 22 września 2012 roku mogą bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej organizowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu.

Akcja promocyjna „Lubię Dzień bez Samochodu”

Od 5 września 2012 na 15 billboardach na głównych trasach wjazdowych do centrum Poznania pojawiły się jednolite w formie plakaty, których przesłaniem jest hasło przewodnie kampanii „Lubię Dzień bez Samochodu” wraz z propozycją alternatywnego środka transportu – autobusu i tramwaju. Na plakatach celowo nie zamieszczono żadnych dat (np. Europejskiego Dnia bez Samochodu), gdyż uznano, że kampania ma charakter uniwersalny – każdy dzień lata, jesieni, zimy czy wiosny jest dobry, aby zostawić swój samochód w garażu i skorzystać z komunikacji miejskiej.

Rozmieszczenie plakatów zostało dobrane w taki sposób, by bezpośrednio  trafiały one do kierowców samochodów. Powyższa akcja jest również prowadzona w innych miastach na terenie Polski takich jak Warszawa, Gdańsk, Katowice, Kraków.

dzień bez samochodu plakat

dzień bez samochodu logo

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.6/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo