Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | piątek, 10 sie, 2012 | komentarze 2

Mieszkańcy Krosna mają nowego proboszcza

Od początku lipca funkcję proboszcza w parafii p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Krośnie pełni Kapelan Chorągwi Wielkopolskiej ZHP ks. hm. Paweł Kujawa. W tym dniu parafianie krośnieńscy przygotowali swojemu nowemu pasterzowi bardzo uroczyste przyjęcie (oczywiście z udziałem harcerzy).

ks. Paweł Kujawa

Na zdjęciu parafinie i ich nowy proboszcz podczas pikniku integracyjnego 27 lipca, przygotowanego przez sołtysa R. Rybickiego i radę sołecką. Trudno byłoby jednak nazwać to spotkanie integracją, bowiem ks. Kujawa krążył wśród wiernych i rozmawiał z nimi jakby dobrze już znał swoje „owieczki” i ich potrzeby. (eb)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.0/10 (Głosujących: 32)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (2)

 • Gość
  wtorek, 4 kw., 2017, 16:19:14 |

  Ege

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: +1 (Głosujących: 3)
 • Bubu
  czwartek, 19 lip, 2018, 16:46:31 |

  Ksiądz Paweł Kujawa jest arogancki i najwidoczniej minął się z powołaniem, bo gdy chcieliśmy wziąć ślub w Krośnie, najpierw upokorzył nas od góry do dołu, że na pewno do kościoła nie chodzimy, że on nas nie kojarzy, że chcemy ślub tylko dla papieru. Szok. Myśleliśmy, że to jakieś żarty, kiedy powiedział że ślubu nam nie da w danym miesiącu (przyszliśmy z ponad rocznym wyprzedzeniem ) bo ma zaplanowany rzekomy remont. Zapytany o potwierdzenie tego dokumentem od razu zmienił temat, a jego następna wymówka było, iż on chce jechać w końcu na wakacje. Tego księdza powinni stąd przenieść już dawno temu, bo to nie pierwsza taka sytuacja, że ksiądz odmawia udzielenia sakramentu! Chore!!! To on tu jest dla nas czy my dla niego? Przykre to, jako parafianie czujemy się pokrzywdzeni jego postawa…

  VA:F [1.9.22_1171]
  Popularność: 0 (Głosujących: 6)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo