Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | sobota, 6 paź, 2012 |

Nagroda dla GBS Mosina

Nagroda dla Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Mosinie i burmistrza Mosiny. Zakończyła się 40 edycja konkursu o nagrodę Orzeł Agrobiznesu. Wśród 16 laureatów znalazł się Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Mosinie.

Nagroda dla GBS w Mosinie

Równocześnie tytuł i nagrodę Srebrnego Promotora Orłów Agrobiznesu za rekomendowanie banku – laureata otrzymała burmistrz Mosiny – Zofia Springer. Uroczyste wręczenie nagród, połączone z recitalem wielkiej gwiazdy polskiej piosenki Joanny Rawik (słynna Romantyczność) odbyło się  5 września  w auli Domu Literatury w Warszawie.

Orzeł Agrobiznesu

Nagroda Orzeł Agrobiznesu przyznawana jest od 2001 roku za sukces rynkowy. Organizatorem konkursu jest warszawska Agencja Promocyjno- Wydawnicza EMS. Nagrody przyznaje Kapituła (przewodniczący poseł na Sejm RP-Franciszek J. Stefaniuk), złożona ze specjalistów do spraw badań rynkowych, wizerunku firmy, oceny wiarygodności, finansistów marketingu, technologów żywności, ekonomistów. O nagrodę mogą ubiegać się wszystkie firmy z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia oraz banki działające na rzecz agrobiznesu i firmy handlu spożywczego. Honorowy patronat nad nagrodą sprawuje od początku wicemarszałek Sejmu RP. Obecnie honorowym patronem jest wicemarszałek Eugeniusz Grzeszczak.

Wiceprzewodniczący Kapituły-Dyrektor Agencji EMS, Włodzimierz Syzdek

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.7/10 (Głosujących: 27)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Lokalni przedsiębiorcy, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo