Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | sobota, 6 paź, 2012 |

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Mosinie i burmistrz Mosiny nagrodzeni w konkursie Orzeł Agrobiznesu

Nagroda dla Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Mosinie i burmistrza Mosiny. Zakończyła się 40 edycja konkursu o nagrodę Orzeł Agrobiznesu. Wśród 16 laureatów znalazł się Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Mosinie.

Równocześnie tytuł i nagrodę Srebrnego Promotora Orłów Agrobiznesu za rekomendowanie banku – laureata otrzymała burmistrz Mosiny – Zofia Springer. Uroczyste wręczenie nagród, połączone z recitalem wielkiej gwiazdy polskiej piosenki Joanny Rawik (słynna Romantyczność) odbyło się  5 września  w auli Domu Literatury w Warszawie.

Orzeł Agrobiznesu

Nagroda Orzeł Agrobiznesu przyznawana jest od 2001 roku za sukces rynkowy. Organizatorem konkursu jest warszawska Agencja Promocyjno- Wydawnicza EMS. Nagrody przyznaje Kapituła (przewodniczący poseł na Sejm RP-Franciszek J. Stefaniuk), złożona ze specjalistów do spraw badań rynkowych, wizerunku firmy, oceny wiarygodności, finansistów marketingu, technologów żywności, ekonomistów. O nagrodę mogą ubiegać się wszystkie firmy z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia oraz banki działające na rzecz agrobiznesu i firmy handlu spożywczego. Honorowy patronat nad nagrodą sprawuje od początku wicemarszałek Sejmu RP. Obecnie honorowym patronem jest wicemarszałek Eugeniusz Grzeszczak.

Wiceprzewodniczący Kapituły-Dyrektor Agencji EMS, Włodzimierz Syzdek

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Mosinie (zdjęcie archiwalne)

Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Mosinie (zdjęcie archiwalne)

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Lokalni przedsiębiorcy, Mosina

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj