Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | piątek, 8 cze, 2012 |

Nauczyciel z Mosiny laureatem konkursu

 Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, że Pani Beata Buchwald, nauczyciel historii w Zespole Szkół w Mosinie, została laureatem ogólnopolskiego konkursu „Lekcja dobrej historii” organizowanym przez Instytut Badań Edukacyjnych.

Beata Buchwald

Przedmiotem konkursu były dobre praktyki w nauczaniu historii w szkołach gimnazjalnych. Jury konkursu uznało praktykę Pani Beaty Buchwald za pomysłowe i skuteczne narzędzie rozwijania u uczniów umiejętności ogólnych z zakresu historii wskazanych w podstawie programowej. Zdaniem jury praktyka ta może przyczynić się do podniesienia jakości nauczania historii i zasługuje na popularyzację.

Scenariusze zajęć proponowanych przez Panią Beatę Buchwald staną się częścią publikacji wydanej przez Instytut Badań Edukacyjnych, a sama laureatka w dniach 21-23 czerwca podczas rozdania nagród, będzie prowadziła warsztaty dla nauczycieli.

Laureatce gratulujemy!

Anna Balcerek-Kałek

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.2/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo