T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | piątek, 8 cze, 2012 |

Nauczyciel z Mosiny laureatem konkursu

Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, że Pani Beata Buchwald, nauczyciel historii w Zespole Szkół w Mosinie, została laureatem ogólnopolskiego konkursu „Lekcja dobrej historii” organizowanym przez Instytut Badań Edukacyjnych.

Przedmiotem konkursu były dobre praktyki w nauczaniu historii w szkołach gimnazjalnych. Jury konkursu uznało praktykę Pani Beaty Buchwald za pomysłowe i skuteczne narzędzie rozwijania u uczniów umiejętności ogólnych z zakresu historii wskazanych w podstawie programowej. Zdaniem jury praktyka ta może przyczynić się do podniesienia jakości nauczania historii i zasługuje na popularyzację.

Scenariusze zajęć proponowanych przez Panią Beatę Buchwald staną się częścią publikacji wydanej przez Instytut Badań Edukacyjnych, a sama laureatka w dniach 21-23 czerwca podczas rozdania nagród, będzie prowadziła warsztaty dla nauczycieli.

Laureatce gratulujemy!

Anna Balcerek-Kałek

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj