Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | sobota, 25 sie, 2012 |

Nowe chodniki

W lecie w gminie Mosina przybyło chodników. Nowe trotuary powstały m.in. w: Mieczewie i Mosinie.

Mieczewo

W Mieczewie drogowcy kontynuowali budowę chodnika wzdłuż ulicy Szerokiej. Ta ulica ma już wprawdzie chodnik, ale tylko z jednej strony. Położono go w ubiegłych latach. Teraz drogowcy ułożyli go po drugiej stronie ulicy. Z tą inwestycją związane są prace przy pogłębieniu rowów odwodnieniowych wzdłuż ulicy Szerokiej i budowami nowych przepustów pod wjazdami na posesje. Z uwagi na znaczny koszt tej inwestycji podzielono ją na etapy.

ul. Kasprowicza

Także wzdłuż ulicy Kasprowicza pierwszy fragment trotuaru położono przed kilku laty. Tegoroczne prace były więc kontynuacją poprzedniego etapu. Po zakończeniu prac trotuar znajduje się także na drugiej stronie ulicy.

ul. Sosnowa

Nowy chodnik zyskali mieszkańcy ulicy Sosnowej w Mosinie. W ramach robót prowadzonych w I etapie ułożono fragment od ulicy Krosińskiej do ulicy Jasnej, po lewej stronie ulicy Sosnowej. (red.)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.1/10 (Głosujących: 14)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo