Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | wtorek, 16 paź, 2012 |

Nowe nawierzchnie

Drogowcy ułożyli nową nawierzchnie bitumiczną na Ulicy Piaskowej w KrośnieGmina Mosina uzyskała na budowę tej ulicy dofinansowanie z  Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, czyli programu budowy tzw. „schetynówek”. Dzięki tym pieniądzom na 900-metrowym odcinku ulicy utwardzono nawierzchnię oraz wybudowano chodniki i ścieżkę rowerową. Pod jezdnią położono kanalizację deszczową. Całość uzupełniają miejsca na zieleń przyuliczną i oświetlenie drogowe.

Nawierzchnie w Mosinie i Krośnie

Nową nawierzchnię asfaltową zyskał także fragment ulicy Rzeczypospolitej Mosińskiej (od ulicy Mocka do Szkoły Podstawowej nr 1). W planach, (jeśli gminne finanse na to pozwolą) jest budowa chodników i wjazdów na posesje.

Roboty drogowe związane z układaniem nowej nawierzchni asfaltowej zakończono także na ulicy Skrajnej. Drogowcy uzupełnili brakujące krawężniki i wyregulowali studzienki kanalizacyjne. Podczas tych robót do kanalizacji deszczowej ułożonej pod ulicą Skrajną podłączono kolektory odprowadzające wody odpadowe z ulicy Poziomkowej i Porzeczkowej. (red.)

Nowe nawierzchnie Mosina ul. Skrajna

Nowe nawierzchnie Mosina ul. Skrajna

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj