Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | czwartek, 8 mar, 2012 | 1 Komentarz

Przegląd Kapel Gitarowych Mosina 2012

Już w sobotę w Mosińskim Ośrodku Kultury po raz trzeci odbędzie się Przegląd Kapel Gitarowych z Wielkopolski organizowany przez Mosińskie Towarzystwo Gitarowe i Mosiński Ośrodek Kultury.

Przegląd Kapel Gitarowych Mosina 2012

Tego dnia, budynek zamieni się w miejsce, do którego od samego rana zjeżdżać będą zespoły z całej Wielkopolski, by wziąć udział w zmaganiach o główną nagrodę III Przeglądu Kapel – występu przed główną gwiazdą VI Ogólnopolskich Dni Artystycznych z Gitarą i Dni Mosiny. W ubiegłych latach jury miało niełatwy wybór i spośród 20 zespołów wybrało cztery najlepsze. Przypomnijmy, że w 2010 roku laury przypadły zespołom poruszającym się w stylistyce punka i hardcore/grunge: Bustergang oraz K=I=W=I, a rok później zwyciężyły formacje stricte metalowe: Impala oraz Mystic Circus. Jury doceniło zarówno przekaz, jaki oferowały zespoły, technikę, a także umiejętności aranżacyjne. Wszystkie cztery zespoły zagrały zarówno podczas ODAzG jak i Dni Mosiny, supportując największe gwiazdy polskiej muzyki (Armia, JJ Band, Acid Drinkers, TSA).

MTG i MOK zapraszają wszystkich, którzy chcą usłyszeć i zobaczyć zmagania 10 młodych i obiecujących zespołów z naszego regionu. Przegląd rozpocznie się 10 marca o godzinie 12:00 w Mosińskim Ośrodku Kultury, ul. Dworcowa 4, WSTĘP WOLNY.

Piotr Mikołajczak

Przegląd Kapel Gitarowych z Wielkopolski Mosina 2012

Przegląd Kapel Gitarowych z Wielkopolski Mosina 2012; fot.K.Leszczyńska-Mikołajczak

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • wbk
    poniedziałek, 12 mar, 2012, 19:30:43 |

    Bylem, widzialem, slyszalem. Pewnie nie kazdy mial czas ale za rok zachecam wpasc choc na gdzinke. Niesamowite emocje zwlaszcza ze kazdy znajdzie cos dla siebie.

Skomentuj