Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | piątek, 16 mar, 2012 |

Puszczykowianie też pojechali na Węgry

Wśród kilku tysięcy uczestników Wielkiego Wyjazdu Polaków na Węgry (wracają jutro, w sobotę 17 marca) są mieszkańcy Puszczykowa z mosińskiego klubu Gazety Polskiej.

Mosiński Klub Gazety Polskiej

Byłoby ich więcej, gdyby nie koszty podróży… Ale i tak postaramy się o wyczerpującą relację puszczykowian z tego niezwykłego wydarzenia. Od kilku miesięcy mieszkańcy Mosiny i Puszczykowa spotykają się w stworzonym przez siebie Mosińskim klubie Gazety Polskiej. Z miesiąca na miesiąc przybywa chętnych, członkowie są bardzo zadowoleni z tych spotkań, atmosfera staje się coraz gorętsza, nawiązują się przyjaźnie i zadowolenie z możliwości prowadzenia nieskrępowanych rozmów, wymiany informacji, których nie sposób pozyskać w ogólnopolskich mediach. Hasłem tych rozmów, ale nie tylko, bowiem „na klub” przyjeżdżają z prelekcjami do Mosiny różni ludzie (historycy, politycy), jest Patriotyzm, Bóg, Honor i Ojczyzna.

Wię­cej na ten temat w artykule: Wielki Wyjazd na Węgry. Z potrzeby serca i obowiązku.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.9/10 (Głosujących: 17)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo