Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | piątek, 16 mar, 2012 |

Puszczykowianie też pojechali na Węgry

Wśród kilku tysięcy uczestników Wielkiego Wyjazdu Polaków na Węgry (wracają jutro, w sobotę 17 marca) są mieszkańcy Puszczykowa z mosińskiego klubu Gazety Polskiej.

Byłoby ich więcej, gdyby nie koszty podróży… Ale i tak postaramy się o wyczerpującą relację puszczykowian z tego niezwykłego wydarzenia. Od kilku miesięcy mieszkańcy Mosiny i Puszczykowa spotykają się w stworzonym przez siebie Mosińskim klubie Gazety Polskiej. Z miesiąca na miesiąc przybywa chętnych, członkowie są bardzo zadowoleni z tych spotkań, atmosfera staje się coraz gorętsza, nawiązują się przyjaźnie i zadowolenie z możliwości prowadzenia nieskrępowanych rozmów, wymiany informacji, których nie sposób pozyskać w ogólnopolskich mediach. Hasłem tych rozmów, ale nie tylko, bowiem „na klub” przyjeżdżają z prelekcjami do Mosiny różni ludzie (historycy, politycy), jest Patriotyzm, Bóg, Honor i Ojczyzna.

Wię­cej na ten temat w artykule: Wielki Wyjazd na Węgry. Z potrzeby serca i obowiązku.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj