Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze Krzysztof Hetman - do Parlamentu Europejskiego
Redakcja GMP | niedziela, 9 gru, 2012 |

Puszczykowianka była blisko złota

W dniach 13-14 października 2012 r. w Mistrzostwach Europy w bikejoringu, które odbyły się w Cirencester, w Anglii Krystyna Jasiczak z Puszczykowa zdobyła brązowy medal. Po dwuetapowym sprincie około 5,2 km, w dyscyplinie bikejoring women master 1 (kolarz górski i pies) na niezwykle trudnej technicznie trasie, miejscami nieprzejezdnej (opinia dyrektora dyscypliny) wywalczyła brąz.

Bikejoring

Gdyby nie fatalny upadek podczas drugiego etapu i w konsekwencji zbity bark do łokcia miałaby złoto, ponieważ najlepszy czas i 32 sekundy przewagi, jaką zdobyła nad ścigającą ją zawodniczką z Niemiec stawiały puszczykowiankę na najwyższym stopniu podium… Ale taki jest sport. Niesamowitym przeżyciem dla naszej zawodniczki był moment dekoracji, kiedy to weszła na podium z ręką na temblaku i dostała owacje na stojąco od zawodników i organizatorów (wstawano tylko wtedy, kiedy odgrywano hymny państwowe). Syn pani Krystyny – Kajetan Jasiczak ukończył zawody na 5 miejscu, startując również w bikejoringu. (red.)

Krystyna Jasiczak z Puszczykowa

Krystyna Jasiczak z Puszczykowa

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj