Puszczykowo: Policja znalazła ciało 15-latka

15 letni mieszkaniec Puszczykowa zaginął w poniedziałek po południu. Poszukiwania odbywały się już w nocy. Ciało zostało znalezione przez grupę strażaków ok. godz. 8 00  rano w zagajniku pomiędzy Mosiną, a Puszczykowem.

Zaginął w Puszczykowie

Trwa policyjne śledztwo w tej sprawie. Prawdopodobną przyczyną zgonu mogło być samobójstwo. Na miejscu zdarzenia są ekipy śledczych i prokurator. Sekcję zwłok zaplanowano w czwartek.

Autor Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Sprawdź również

Według śledczych produkcja była prowadzona w sposób ciągły i zorganizowany

Pięć osób zatrzymanych po akcji CBŚP w Mosinie. Miliony papierosów dziennie (aktualizacja)

Nielegalna linia produkcyjna służąca do wytwarzania półproduktów wykorzystywanych przy produkcji papierosów została zlikwidowana na terenie …

2 komentarze

  1. Gazety piszą, że przyczyną śmierci było samobójstwo? Ale podobno chłopak miał na szyi obwiniętą taśmą reklamówkę … samouduszenie? … coś tu nie gra

    • podobno jest to popularna metoda, zakłada się na głowę foliową torbę, zawiązuje wokół szyi. Jeśli nie zostanie zdjęta w pewnym momencie traci się przytomność później życie

Dodaj komentarz