Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | środa, 29 lut, 2012 |

Reklama w GMP – promocja!

W ramach półrocznej promocji zachęcamy do reklamowania się na łamach naszej gazety. Cena jednego modułu (6x 6cm) została obniżona z 50 zł do 35 zł netto za reklamę czarno – białą i z 62,50 zł do 44 zł netto za kolorową. Reklama ukazuje się w wydaniu papierowym i internetowym (pdf), za internetowe nie pobieramy dodatkowej opłaty. Można także zamieścić baner na stronie głównej w cenie 50 zł miesięcznie.

Warto zaznaczyć, że Reklamodawcy, którzy wykupią u nas 3 – krotną emisję swojej reklamy mają prawo do darmowego artykułu sponsorowanego. W zakładce „Lokalni przedsiębiorcy” (Publikacje) możecie Państwo znaleźć przykłady takich artykułów. W opinii naszych Czytelników, nawet tych, którzy nie mają z biznesem do czynienia, jest to bardzo poczytna rubryka, dająca możliwość bliższego poznania ludzi, którzy biznesem się zajmują i środowiska lokalnych przedsiębiorców. Z naszej strony internetowej korzysta już ponad 12 tys. użytkowników miesięcznie. Gazetę czytają mieszkańcy całej Polski, oprócz naszego terenu (gmina Mosina, Puszczykowo) – najwięcej z Wielkopolski i Mazowsza. Jesteśmy też obecni poza granicami kraju, oprócz Europy – w USA, Kanadzie, nawet w Ameryce Południowej.

Jeśli chodzi o wydanie papierowe, mamy Czytelników i wcale nie jest ich mało, którzy od początku, czyli od sześciu lat kolekcjonują wszystkie wydania GMP. Gazeta jest płatna – 2,50 zł i ukazuje się raz w miesiącu.

Nie tylko Mosina i Puszczykowo!

I na koniec, co może zabrzmi nieskromnie, jesteśmy postrzegani jako najlepsza lokalna gazeta w regionie.

Więcej informacji w dziale Reklama. Zapraszamy!

Elżbieta Bylczyńska (red. nacz.)

Redakcja i biuro ogłoszeń - Mosina

Redakcja GMP i biuro ogłoszeń w Mosinie przy ul. Wawrzyniaka 9

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Puszczykowo

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj