Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | środa, 29 lut, 2012 |

Reklama w GMP – promocja!

W ramach półrocznej promocji zachęcamy do reklamowania się na łamach naszej gazety. Cena jednego modułu (6x 6cm) została obniżona z 50 zł do 35 zł netto za reklamę czarno – białą i z 62,50 zł do 44 zł netto za kolorową. Reklama ukazuje się w wydaniu papierowym i internetowym (pdf), za internetowe nie pobieramy dodatkowej opłaty. Można także zamieścić baner na stronie głównej w cenie 50 zł miesięcznie.

Reklama prasowa w GMP

Warto zaznaczyć, że Reklamodawcy, którzy wykupią u nas 3 – krotną emisję swojej reklamy mają prawo do darmowego artykułu sponsorowanego. W zakładce „Lokalni przedsiębiorcy” (Publikacje) możecie Państwo znaleźć przykłady takich artykułów. W opinii naszych Czytelników, nawet tych, którzy nie mają z biznesem do czynienia, jest to bardzo poczytna rubryka, dająca możliwość bliższego poznania ludzi, którzy biznesem się zajmują i środowiska lokalnych przedsiębiorców. Z naszej strony internetowej korzysta już ponad 12 tys. użytkowników miesięcznie. Gazetę czytają mieszkańcy całej Polski, oprócz naszego terenu (gmina Mosina, Puszczykowo) – najwięcej z Wielkopolski i Mazowsza. Jesteśmy też obecni poza granicami kraju, oprócz Europy – w USA, Kanadzie, nawet w Ameryce Południowej.

Jeśli chodzi o wydanie papierowe, mamy Czytelników i wcale nie jest ich mało, którzy od początku, czyli od sześciu lat kolekcjonują wszystkie wydania GMP. Gazeta jest płatna – 2,50 zł i ukazuje się raz w miesiącu.

Nie tylko Mosina i Puszczykowo!

I na koniec, co może zabrzmi nieskromnie, jesteśmy postrzegani jako najlepsza lokalna gazeta w regionie.

Więcej informacji w dziale Reklama. Zapraszamy!

Elżbieta Bylczyńska (red. nacz.)
62-050 Mosina
ul. Wawrzyniaka 9
tel. 61 898 10 59, kom. 660 031 893

www.gazeta-mosina.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.1/10 (Głosujących: 28)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Blog, Puszczykowo

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo