T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Elżbieta Bylczyńska | piątek, 10 lut, 2012 | komentarze 2

Szanowni Państwo

Miło nam poinformować, że z dnia na dzień rośnie liczba czytelników odwiedzających stronę internetową Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

W ciągu ostatnich trzech miesięcy odwiedziło nas ponad 20 tys. gości (mamy czytelników na całym świecie, nawet w Ameryce Południowej). W Polsce, oprócz poznaniaków i mieszkańców gmin ościennych, najbardziej interesują się nami mieszkańcy woj. mazowieckiego.

Gazeta jest oczywiście sprzedawana także w wydaniu papierowym i jest to kolejne kilka tysięcy stałych czytelników. Dziękujemy za zainteresowanie i komentarze, które są wskazówką, czego Państwo oczekują od lokalnej gazety. Każda uwaga czy informacja, (do czego zachęcamy), przysłana na adres gazety będzie wykorzystana, zachęcamy też do przysyłania tekstów o problemach do rozwiązania, zdarzeniach, pomysłach na lokalny serwis, ciekawych ludziach i, co najważniejsze o tych wszystkich, którzy potrzebują pomocy.

Cieszy też fakt, że komentarze państwa są rzeczowe, konkretne i przede wszystkim kulturalne. Przypominamy też czytelnikom, że w dalszym ciągu trzymamy się zasady o niepublikowaniu wulgaryzmów i treści naruszających dobra osobiste ludzi.

Zapraszamy do udziału w tworzeniu lokalnego miesięcznika i codziennego serwisu gazety.

Z wyrazami szacunku

Elżbieta Bylczyńska, red. nacz.

Napisano przez Elżbieta Bylczyńska opublikowano w kategorii Aktualności, Blog

Elżbieta Bylczyńska

Redaktor naczelna Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej

Wasze komentarze (2)

  • Gość
    niedziela, 12 lut, 2012, 17:11:47 |

    Ten portal to źródło informacji, których w Mosinie zawsze brakowało. Pozdrawiam redakcję i życzę sukcesów

  • Czytelnik
    niedziela, 12 lut, 2012, 17:01:10 |

    I oby tak dalej

Skomentuj