Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | sobota, 8 gru, 2012 | 1 Komentarz

Szlachetna paczka w gminie Mosina

W Gminie Mosina ruszyła Szlachetna paczka. Dołącz do nas!

Tej jesieni  mamy  wyjątkową okazję otworzyć swoje serca i wyjść z pomocą do najbardziej potrzebujących rodzin w Gminie Mosina i okolicy. Wolontariusze Szlachetnej Paczki już działają w naszym rejonie.

Szlachetna paczka Mosina Puszczykowo

W październiku br. do zespołu „Szlachetnej Paczki” zgłosiła się grupa 18 ludzi wielkiego serca oferując swoją pomoc. Wspólnie wyruszyliśmy z ankietami do ponad 30 najbardziej potrzebujących rodzin z gminy Mosina i z miasta Puszczykowo. Od 17 listopada owoce tych wizyt można znaleźć na stronie Szlachetnej Paczki / www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/. Przedstawiona została tutaj sytuacja konkretnej rodziny i informacje o tym, jak przygotować dla niej niezbędną pomoc.

Wierzymy, że w naszej gminie i okolicach jest wiele dobrych dusz, które pomagają lub chcą pomagać, a nigdy nie miały okazji, dlatego zapraszamy do włączenia się w akcję Szlachetnej Paczki. My wolontariusze, wybraliśmy już tych, którzy o wsparcie nie proszą, ale go potrzebują. Sam możesz wybrać komu chcesz pomóc i dołączyć do pierwszych 6 darczyńców, którzy już zgłosili chęć obdarowania kogoś. Nie musisz być sam, możesz zorganizować grupę dobroczyńców i dzielić z nimi radość pomagania.

Zostań bohaterem w naszej Gminie. Podziel się swoim sercem i sprawdź komu możesz przygotować paczkę, która będzie bardzo często jedynym świątecznym prezentem.

Wybierz rodzinę na stronie – www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny

szlachetna paczka - zostań bohaterem - plakat

szlachetna paczka – zostań bohaterem – plakat

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.1/10 (Głosujących: 19)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina, Puszczykowo

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo