Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | czwartek, 19 lip, 2012 |

W najbliższy weekend w Puszczykowie

Brak pomysłu na spędzenie najbliższego weekendu  – Puszczykowo, pod poznańska perełka, ma kilka propozycji. Miasto zaprasza na darmowe zajęcia z jogi na łonie natury.

Centrum Animacji Sportu Puszczykowo

Każdego kto ma ochotę zapoznać się z podstawami, tych ostatnio bardzo popularnych zajęć, zapraszamy w sobotę na godz. 11.00 na 1,5 godzinne zajęcia do parku przy Centrum Animacji Sportu przy ul. Kościelnej 7.

Przystań w Puszczykowie

Jeżeli szukacie atrakcji dla całej rodzinny znajdziecie je na rodzinnym pikniku na puszczykowskiej przystani nad Wartą. Rodzinne rozgrywki o Puchar Miasta, zabawy i konkurs oraz wiele innych atrakcji z nagrodami, a wszystko to zakończone występem zespołu Wehikuł  Czasu. Zapraszamy na przystań w Puszczykowie, przy ul. Niwka Stara w godz. 14:00 – 18:00. Dla pierwszych 20 rodzin ubranych w kolory znajdujące się na logo Puszczykowa czekają kosze piknikowe!

Tą stronę wyszukiwano za pomocą słów:

  • przystań Puszczykowo
  • przystań nad wartą
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.2/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo