Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | piątek, 27 sty, 2012 |

W Puszczykowie też kradną katalizatory

Komendant Policji w Puszczykowie Robert Rasztorf informuje, że w ostatnim czasie na terenie Puszczykowa, podobnie jak w Mosinie, z dwóch samochodów ciężarowych zostały skradzione układy wydechowe z katalizatorami.

Kradzieże Puszczykowo

I podobnie jak mosińska Policja komendant apeluje do właścicieli firm o zabezpieczenie pojazdów. – Są to wartościowe, drogie części, które potem sprzedaje się za bezcen. Nie ułatwiajmy złodziejom kradzieży. Samochód pozostawiony przed domem to dla nich dobra okazja. Podobnie zresztą jak zaparkowany na terenie nie strzeżonym i nieobjętym monitoringiem, mówi komendant. – W tych dwóch przypadkach sprawcy przecięli kłódki bram i wyprowadzili pojazdy z terenu firm, a następnie dokonali kradzieży przez wycięcie całego układu wydechowego. Samochody powinny być zabezpieczane i parkowane w garażach. Kradzieże najczęściej mają miejsce w nocy i wieczorem.

I ostatnia – nieoficjalna – wiadomość: Komisariat Policji w Puszczykowie znalazł się w czołówce (jedno z najwyższych miejsc) w konkursie na najlepszy komisariat powiatu poznańskiego za 2011 rok.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.2/10 (Głosujących: 13)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo