Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | poniedziałek, 9 kw., 2012 |

Odgarniamy śnieg, szukamy wiosny!

Powiat Poznański wierzy w wielki talent swoich mieszkańców, ponieważ ogłosił konkurs prawie niemożliwy do wykonania przy pogodzie, jaka od paru dni czyha na nas po wystawieniu nosa za drzwi. Konkurs pod hasłem „Wielcy odkrywcy wiosny”.

Wielcy odkrywcy wiosny

Ale nie traćmy nadziei, Panie Pogodynki obiecują z uśmiechem od ucha do ucha, że nadejdą piękne, słoneczne chwile już w połowie miesiąca, a wtedy możemy ruszyć i robić zdjęcia śladów wiosny. Konkurs pod hasłem „Wielcy odkrywcy wiosny” polega na odnalezieniu chociaż śladu po tym wszystkim, co za oznakę tej najpiękniejszej pory roku można uznać. Może to być kwiatek, trawka, rower, bociany – miejmy nadzieję, że uda nam się przegonić powracającą wciąż zimę i złapać coś z tych wiosennych oznak przed upływem terminu nadsyłania prac, który mija 22 kwietnia. Zdjęcia wysyłamy pod adres: redaktor@powiat.poznan.pl. Regulamin i szczegóły konkursu dostępne na stronie www.powiat.poznan.pl.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.2/10 (Głosujących: 15)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo