Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | sobota, 7 kwi, 2012 | 1 Komentarz

Zamelduj się i wygraj nagrody!

Każdy, kto zamelduje się w tym roku w Gminie Mosina może wygrać nowoczesny telewizor lub inne atrakcyjne nagrody, ufundowane przez sponsorów. W konkursie organizowanym przez Urząd Miejski mogą wziąć osoby pełnoletnie, które zameldują się po raz pierwszy na pobyt stały w Gminie Mosina, wypełnią formularz konkursowy oraz dostarczą kopię dokumentu poświadczającego zameldowanie.

Formularze konkursowe można pobrać w Urzędzie Miejskim w Mosinie w Biurze Obsługi Interesanta, w Referacie Spraw Obywatelskich (pok. nr 117 i 118), a także ze strony internetowej www.mosina.pl. Spośród uczestników, na początku każdego miesiąca zostanie wyłoniony laureat za miesiąc poprzedni, który otrzyma nagrodę. Wyjątkiem będzie maj, gdy wyłoniony zostanie laureat za okres od 1stycznia do 30 kwietnia. Dokładne informacje na temat konkursu ukażą się na stronie internetowej www.mosina.pl. Dostępne będą także w: Referacie Spraw Obywatelskich (tel. 61 810 95 65) i Biurze Obsługi Interesanta.

 

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

Skomentuj