Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | sobota, 7 kw., 2012 | 1 Komentarz

Zamelduj się i wygraj nagrody!

Każdy, kto zamelduje się w tym roku w Gminie Mosina może wygrać nowoczesny telewizor lub inne atrakcyjne nagrody, ufundowane przez sponsorów. W konkursie organizowanym przez Urząd Miejski mogą wziąć osoby pełnoletnie, które zameldują się po raz pierwszy na pobyt stały w Gminie Mosina, wypełnią formularz konkursowy oraz dostarczą kopię dokumentu poświadczającego zameldowanie.

Meldowanie w gminie Mosina

Formularze konkursowe można pobrać w Urzędzie Miejskim w Mosinie w Biurze Obsługi Interesanta, w Referacie Spraw Obywatelskich (pok. nr 117 i 118), a także ze strony internetowej www.mosina.pl. Spośród uczestników, na początku każdego miesiąca zostanie wyłoniony laureat za miesiąc poprzedni, który otrzyma nagrodę. Wyjątkiem będzie maj, gdy wyłoniony zostanie laureat za okres od 1stycznia do 30 kwietnia. Dokładne informacje na temat konkursu ukażą się na stronie internetowej www.mosina.pl. Dostępne będą także w: Referacie Spraw Obywatelskich (tel. 61 810 95 65) i Biurze Obsługi Interesanta (tel. 61 810 95 05 lub 61 810 95 06).

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.9/10 (Głosujących: 14)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo