Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - id5
Redakcja GMP | niedziela, 22 kw., 2012 |

Wyróżnienia honorowe miasta

„Zasłużony dla miasta Puszczykowa”. Do 30 kwietnia br. można składać wnioski w sprawie nadania wyróżnienia honorowego za szczególnie zasłużoną działalność dla miasta Puszczykowa.

Rada Miasta Puszczykowa

Tytuł „Zasłużony dla miasta Puszczykowa” przyznaje się osobom fizycznym oraz organizacjom gospodarczym, pozarządowym, naukowym i kulturalnym. „Honorowe Obywatelstwo Miasta Puszczykowa” nadaje się wyłącznie osobom fizycznym. Wyróżnienia honorowe Rada Miasta Puszczykowa nadaje uchwałą.

Wnioski o przyznanie tytułu honorowego może składać: grupa co najmniej pięciu radnych, Burmistrz Miasta Puszczykowa, organizacje pozarządowe oraz grupa co najmniej 100 mieszkańców Puszczykowa. Wnioski, zawierające uzasadnienie z opisem zasług kandydata i wskazaniem dowodów na ich potwierdzenie, należy kierować do Przewodniczącego Rady Miasta i składać w kancelarii Urzędu Miejskiego, Puszczykowo, ul. Podleśna 4.

Rada po otrzymaniu wniosku, powołuje komisję w celu jego zweryfikowania i sporządzenia opinii oceniającej zasadność wniosku.

Uchwałę w sprawie wyróżnienia honorowego podejmuje Rada po zapoznaniu się z opinią i stanowiskiem komisji oraz z zebranym materiałem dowodowym.

Uroczyste nadanie wyróżnienia honorowego odbywa się podczas sesji Rady w obecności burmistrza i zaproszonych gości. (red.)

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.5/10 (Głosujących: 11)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo