Złap zająca w aplikacji Starego Browaru Salon Berdychowski Volkswagen - Tiguan
Redakcja GMP | poniedziałek, 29 lip, 2013 | 1 Komentarz

Akcja charytatywna Panny Młode

Lato to czas ślubów i ślubnych sesji zdjęciowych. Widok Panny Młodej pozującej do zdjęć w przeróżnych plenerach miasta nikogo nie dziwi. Ale kilkadziesiąt Panien Młodych w jednym miejscu to już widok niezwykły.

Takie niecodzienne sesje fotograficzne realizowane będą 25 sierpnia w Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście, Zielonej Górze i Bydgoszczy.  To niesamowite wydarzenie medialne przyciągnie wielu mieszkańców i licznych w tym okresie turystów, a wszystkim sponsorom i partnerom da możliwość zaprezentowania swojej firmy w sposób niecodzienny i zapadający w pamięć.

Panny młode fot. Naya Fotografia

Panny młode fot. Naya Fotografia

Fundacja Mają Przyszłość

Organizatorem akcji jest fundacja Mają Przyszłość, która w ten niezwykły sposób zbiera fundusze dla wybranych przez uczestniczące w akcji Panny Młode, potrzebujących dzieci. Co rok wybierane jest inne dziecko pochodzące z miasta, w którym akcja jest przeprowadzana.

W roku ubiegłym podopiecznym fundacji w Poznaniu był 8 letni, niepełnosprawny Miłosz Bronisz. Środki zebrane w trakcie akcji przeznaczono na pokrycie kosztów sprzętu rehabilitacyjnego oraz zakup specjalistycznego wózka inwalidzkiego.

Społeczna odpowiedzialność biznesu nie jest już tematem nowym. Ale tylko duże firmy i korporacje mogą pozwolić sobie na założenie własnej fundacji, która w ich imieniu podejmuje działania charytatywne.

Akcja Panny Młode to propozycja dla firm lokalnych, które chcą zaangażować się w pomaganie potrzebującym, ale nie stać ich na kosztowne inwestycje.

Fundacja Mają Przyszłość przejmuje na siebie trud organizacyjny zarówno przed jak i w trakcie akcji.

Sponsorzy i partnerzy wskazują miejsca, w których odbywać się będą plenerowe sesje fotograficzne, a po akcji otrzymują profesjonalne materiały zdjęciowe do marketingowego wykorzystania.

Akcja Panny Młode to niepowtarzalna okazja dla wszystkich przedsiębiorców do zaprezentowania się lokalnej społeczności jako firma świadoma i odpowiedzialna. Firma, która podejmuje aktywne działania zarówno organizacyjne jak i ekonomiczne na rzecz potrzebujących dzieci.

Działaj, obserwuj, baw się razem z nami i zrób sobie zdjęcie z Pannami!

Więcej informacji o akcji Panny Młode oraz kontakt do Organizatorów na stronie Fundacji: http://www.majaprzyszlosc.org.pl/akcja-charytatywna-panny-mlode/

oraz stronie Akcji: http://www.panny-mlode.pl/

przy kadziach fot.Marcin Melanowicz

przy kadziach fot.Marcin Melanowicz

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Lokalni przedsiębiorcy

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • stary mieszkaniec
    środa, 31 lip, 2013, 13:48:20 |

    Nie sądzę ż panny młode na tle tych browarnianych „czajników” to dobry pomysł w szczególności w nadchodzącym sierpniu Miesiącu Trzeźwości.Ile z nich będzie przez to piwo płakać?

Skomentuj