Nowy Tiguan Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wiosenny repertuar trendów w Starym Browarze
Redakcja GMP | sobota, 13 lip, 2013 |

Bezpieczne miejsce do kąpieli na Gliniankach

Już 14 lipca na tzw. Gliniankach w Mosinie będzie można oficjalnie się kąpać. Od kilku tygodni trwają bowiem prace nad przystosowaniem tego miejsca, jako  wykorzystywanego do kąpieli. Do tej pory poszerzono i przygotowano plażę, postawiono przebieralnię, wyrównano teren, stworzono warunki do parkowania samochodów w formie parkingu. Postawiono kosze na śmieci, a w najbliższych dniach pojawią się toalety typu toi-toi.

Glinianki

Nad bezpieczeństwem osób kąpiących się od najbliższej niedzieli 14 lipca, aż do końca sierpnia br. będzie czuwało dwóch ratowników, którzy codziennie (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach od 11-19.00 będą na miejscu.

kąpielisko na Glinakach na Pożegowie w Mosinie

kąpielisko na Glinakach na Pożegowie w Mosinie

glinianki - widok z wieży widokowej na Pożegowie

glinianki – widok z wieży widokowej na Pożegowie

Kolejny etap zagospodarowania tego terenu przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności tego miejsca, znanego już doskonale z wieży widokowej. Cieszymy się bardzo, że udało się wprowadzić w życie ten pomysł i życzymy wszystkim przyjemnego wypoczynku nad wodą  w Mosinie.

uchwala dotyczące kąpieliska Glinianki

uchwala dotyczące kąpieliska Glinianki

glinianki z wieżą widokową - Mosina Pożegowo

glinianki z wieżą widokową – Mosina Pożegowo

wieża widokowa w Mosinie na Pożegowie

wieża widokowa w Mosinie na Pożegowie

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj