Strona główna / Aktualności / Finał Szlachetnej Paczki w Mosinie

Finał Szlachetnej Paczki w Mosinie

Finał Szlachetnej Paczki w Mosinie z udziałem Starosty Poznańskiego Jana Grabkowskiego.

Szlachetna paczka

W dniach 7 – 8 grudnia br. odbędzie się ogólnopolski finał XIII edycji projektu SZLACHETNA PACZKA. W Mosinie będzie to wielkie wydarzenie.

szlachetna paczka śnieg
szlachetna paczka śnieg

Punktem kulminacyjnym będzie sobota (7.XII.2013r.) godzina 13.00, kiedy to Starosta Poznański Jan Grabkowski wraz z burmistrzami okolicznych Gmin przyjadą na ul. Topolową 2 w Mosinie do Zespołu Szkół Zawodowych im. Adama Wodziczki, by przekazać Wolontariuszom przygotowane przez siebie paczki.

 W tym roku pomożemy rekordowej ilości Rodzin – prawie 18 tys, w tym aż 75 z naszego rejonu.

 W tym dniu będą z nami również lokalni artyści, którzy zaprezentują swój świąteczny repertuar, a w całe wydarzenie zaangażowanych jest wiele znaczących osób z Mosiny i Puszczykowa. Całość potrwa około godziny.

 Serdecznie zapraszamy, by wspólnie z nami świętować tę chwilę.

Autor Czytelnicy GMP

Sprawdź również

Michał z Rogalinka

Ciepło dla Michała

Michał mieszka samotnie i jest niepełnosprawny. Jego cały dom, a właściwie dobudówka, to jeden pokój …

Monika Kujawska Lider Szlachetnej Paczki

Radiowy Poniedziałek MPL o Szlachetnej Paczce i dobrej książce

Gośćmi poniedziałkowej audycji Radia MPL byli: Monika Kujawska – Lider Szlachetnej Paczki oraz Wojciech Czeski …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *