Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Kowbojski modowy piknik w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | piątek, 8 lis, 2013 |

Gmina Mosina na 24. Targach Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon w Poznaniu

Około 600 wystawców z 40 krajów świata, a także wszystkich regionów Polski można było spotkać na 24-tych Targach Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon, które odbywały się w Poznaniu w dniach 17-19 października br. Krajem partnerskim tym razem była Japonia, zaś regionem partnerskim – Veneto we Włoszech.

Tour Salon

Tysiące gości odwiedzających targi miało możliwość zapoznania się z bardzo różnorodną ofertą turystyczną zarówno krajową, jak i zagraniczną, trendami na rynku usług turystycznych czy najnowszymi propozycjami tour operatorów. Targi były także  miejscem spotkań biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów handlowych wśród przedstawicieli branży. Towarzyszyły im seminaria, warsztaty, pokazy i konferencje.

Gmina Mosnina na 24. targach tour salon

Gmina Mosnina na 24. targach tour salon

Gmina Mosina, podobnie jak w zeszłym roku, promowała się wspólnie z gminami Powiatu Poznańskiego, Miastem Poznaniem  i członkami stowarzyszenia „Metropolia Poznań” na stoisku pod szyldem „Metropolia Poznań”.

Gościom targowym prezentowano liczne propozycje ciekawego i niepowtarzalnego spędzenia czasu w Poznaniu, szeroki wachlarz atrakcji kulturalnych, ofertę poznańskich hoteli i restauracji oraz atrakcje turystyczne gmin aglomeracji poznańskiej. Przygotowano także konkursy  z nagrodami oraz X-Boxa z kinectem.

Marlena Chmielewska

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Mosina

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj