Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | wtorek, 4 cze, 2013 |

Jednostka w Babkach ma już 10 lat

W dniu 10 maja 2013 r. na terenie Jednostki Wojskowej 3950 w Babkach odbyła się uroczysta zbiórka z okazji 10 rocznicy powstania jednostki.

Jednostka w Babkach

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele samorządu w osobach Zastępcy Burmistrza Gminy Mosina – Waldemara Krzyżanowskiego, Przewodniczącego Rady Miasta Mosina – Waldemara Waligórskiego oraz Komendanta Straży Miejskiej w Mosinie – Andrzeja Woźniaka. Odczytano życzenia i rozkazy okolicznościowe oraz wręczono wyróżnienia najlepszym żołnierzom za szczególne osiągnięcia w służbie.

Jednostka w Babkach ma już 10 lat

Jednostka w Babkach ma już 10 lat

Uroczystości towarzyszyła Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych, która zaprezentowała się także podczas pokazu musztry paradnej. Uroczystość zakończyła się defiladą pododdziałów oraz tradycyjną grochówką wojskową.

W przyszłych latach planuje się powrót do wieloletniej tradycji wspólnego odchodzenia święta jednostki w Babkach w czasie Dni Mosiny. (red.)

Jednostka wojskowa w Babkach - uroczystość

Jednostka wojskowa w Babkach – uroczystość

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 4.1/10 (Głosujących: 47)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo