Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | wtorek, 4 cze, 2013 |

Jednostka w Babkach ma już 10 lat

W dniu 10 maja 2013 r. na terenie Jednostki Wojskowej 3950 w Babkach odbyła się uroczysta zbiórka z okazji 10 rocznicy powstania jednostki.

Jednostka w Babkach

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele samorządu w osobach Zastępcy Burmistrza Gminy Mosina – Waldemara Krzyżanowskiego, Przewodniczącego Rady Miasta Mosina – Waldemara Waligórskiego oraz Komendanta Straży Miejskiej w Mosinie – Andrzeja Woźniaka. Odczytano życzenia i rozkazy okolicznościowe oraz wręczono wyróżnienia najlepszym żołnierzom za szczególne osiągnięcia w służbie.

Jednostka w Babkach ma już 10 lat

Jednostka w Babkach ma już 10 lat

Uroczystości towarzyszyła Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych, która zaprezentowała się także podczas pokazu musztry paradnej. Uroczystość zakończyła się defiladą pododdziałów oraz tradycyjną grochówką wojskową.

W przyszłych latach planuje się powrót do wieloletniej tradycji wspólnego odchodzenia święta jednostki w Babkach w czasie Dni Mosiny. (red.)

Jednostka wojskowa w Babkach - uroczystość

Jednostka wojskowa w Babkach – uroczystość

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj