T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | wtorek, 10 wrz, 2013 |

Komunikat

Informujemy mieszkańców Powiatu Poznańskiego, że od 23 września 2013 r. przez okres około dwóch miesięcy w Sali Operacyjnej Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Poznaniu prowadzone będą prace remontowe.

Sprawy z zakresu rejestracji pojazdów będzie można załatwiać w filiach Wydziału wg wykazu zamieszczonego na stronie internetowej: www.bip.powiat.poznan.pl.

Dowody rejestracyjne zamówione w siedzibie Starostwa Powiatowego w Poznaniu przed 23 września 2013 r. oraz zamawiane w Filiach w Murowanej Goślinie i w Pobiedziskach, a także dowody rejestracyjne zatrzymywane przez Policję będzie można odbierać w budynku Starostwa w pokoju 225 (II piętro). Przyjmowanie wniosków o wydanie prawa jazdy oraz odbiór wyprodukowanych praw jazdy odbywać się będzie również w pokoju 225.

Poczynione zmiany służą podniesieniu komfortu obsługi naszych Klientów oraz wzrostowi zadowolenia z jakości usług oferowanych przez Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Poznaniu.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj