T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | poniedziałek, 18 lis, 2013 | 1 Komentarz

Mosińscy przedsiębiorcy na bezpłatnych kursach

Kolejna już, trzecia grupa przedsiębiorców z terenu gminy Mosina rozpoczęła w październiku br. bezpłatny trzy – weekendowy kurs organizowany przez Zakład Doskonalenia Zawodowego (ZDZ) z Poznania. Inicjatywa darmowych szkoleń dla firm i ich pracowników jest możliwa dzięki współpracy Urzędu Miejskiego w Mosinie z ZDZ z Poznania. Dla wygody kursantów wszystkie zajęcia (a jest ich 70 h) odbywają się na terenie Mosiny.

Bezpłatne kursy informatyczne w Mosinie

Tym razem uczestnicy szkolą się z grafiki komputerowej, zgłębiając praktyczne umiejętności z zakresu Corela i Photoshopa. W trakcie trwania kursu przedsiębiorcy poznają nie tylko obsługę programów, ale także sposoby i techniki wydajnej pracy. Docelowo omówione zostaną zagadnienia związane z projektowaniem grafiki DTP, grafiki komputerowej na potrzeby publikacji elektronicznych, grafiki na potrzeby projektowania stron internetowych oraz zagadnienia korekcji fotografii cyfrowej.

mosińscy przedsiębiorcy

mosińscy przedsiębiorcy

W najbliższym czasie ruszy także kolejny kurs dot. Arkusza Kalkulacyjnego Excel, na który trwa rekrutacja. Druga edycja szkolenia odbędzie się w dniach 6,7,8 grudnia w Hotelu Szablewski w Dymaczewie Nowym.

Zainteresowanych kursem projektowania stron internetowych – (70h), który także odbędzie się w Mosinie zapraszamy do składania  zgłoszeń.

Szczegółowe informacje na temat kursów znajdują się na stronie www.mosina.pl
i www.gci.mosina.pl .

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Lokalni przedsiębiorcy

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (1)

  • mieszkaniec
    wtorek, 19 lis, 2013, 22:08:15 |

    Ciekawe, dlaczego dla podniesienia kwalifikacji osób bezrobotnych nie ma tego typu szkoleń??

Skomentuj