T-Roc Salon VW Berdychowski Łukasz Grabowski radny w sejmiku woj. wielkopolskiego Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Wielkanoc w Starym Browarze w Poznaniu - złap zająca w apce
Redakcja GMP | niedziela, 17 lis, 2013 | komentarzy 5

Mosińska Karta Rodziny 3+

Z początkiem 2014 r. Urząd Miejski w Mosinie planuje uruchomić program wspierający rodziny wielodzietne z terenu gminy Mosina.

Przedsiębiorco, włącz się do akcji wspierającej rodziny wielodzietne.

Chcę wprowadzić do funkcjonowania „Mosińską Kartę Rodziny 3+”, która skierowana będzie do rodzin wielodzietnych, w tym rodzin zastępczych, zamieszkałych na terenie Gminy Mosina, prowadzących wspólne gospodarstwo domowe z minimum trojgiem dzieci – mówi Waldemar Krzyżanowski, zastępca Burmistrza Gminy Mosina.

Rodzina wielodzietna to oczywiście więcej radości i uśmiechu na co dzień, zdaję sobie jednak sprawę, że wiąże się to również z ilością problemów do rozwiązania, z jakimi spotykają się duże rodziny. Chcę zaproponować przedsiębiorcom, aby z nami wyszli na przeciw ich potrzebom. Zależy mi na tym, aby odciążyć domowe budżety ponad siedmiuset rodzin z naszej gminy.

Już teraz Urząd Miejski w Mosinie zaprasza przedsiębiorców i usługodawców, którzy chcieliby włączyć się do programu, oferując zniżki na proponowane produkty lub usługi dla wskazanych rodzin. Podmioty, które przystąpią do programu oznaczone zostaną specjalnymi naklejkami z logo projektu oraz zostaną wpisane na listę katalogu ulg i zniżek zamieszczonego na stronie www.mosina.pl.

„Otrzymujecie Państwo okazję pozyskania nowych, stałych klientów, a poprzez oferowanie zniżek w ramach „Mosińskiej Karty Rodziny 3+” wpływacie na pozytywny wizerunek swojej firmy, działającej na rzecz rozwoju mieszkańców Gminy Mosina.”- zachęca burmistrz Krzyżanowski.

Karty dużych rodzin wprowadzane są w wielu miastach i gminach Polski. Wydawane są w celu tworzenia dobrych warunków dla życia i rozwoju rodzin wielodzietnych, promowania modelu dużej rodziny oraz możliwości rozwojowych i życiowych dzieci i młodzieży z rodzin wielodzietnych.

Gmina Mosina będzie trzecią gminą powiatu poznańskiego, która zdecydowała się wprowadzić taki program. Jak podkreśla burmistrz „Nie jest to jedyne działanie, jakie planujemy uruchomić w najbliższym czasie, w przyszłości będziemy chcieli zachęcić również przedsiębiorców do współpracy m.in.  przy tworzeniu Karty Seniora.” Szczegółowe informacje o tym jak przystąpić do programu, który ruszy w przyszłym roku można znaleźć na stronie Urzędu Miejskiego w Mosinie www.mosina.pl (um)

mosinska karta rodziny 3+

mosińska karta rodziny 3+

Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Lokalni przedsiębiorcy

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Wasze komentarze (5)

 • Gość
  niedziela, 17 lis, 2013, 23:12:44 |

  inicjatywa cenna i potrzebna lecz czy to nie egocentryzm wyborczy ” CHCĘ”

 • Ewcik
  czwartek, 26 gru, 2013, 23:56:02 |

  Pan Krzyżanowski wypowiada się już prawie tak jakby był burmistrzem…i to autokratycznym. Trochę pokory. Jest Pana za dużo
  w życiu publicznym mieszkańców gminy Mosina!

 • podatnik
  piątek, 27 gru, 2013, 12:44:23 |

  @Ewcik, jeśli Krzyżanowski chce się ubiegać o fotel burmistrza Mosiny to musi być wszędzie, i musi być o nim głośno. Taka jest polityka XXI w. Zwłaszcza, że dzisiaj polityków oskarża się o wszystko dlatego tym bardziej chcą się przypodobać. To jest czysty marketing za który sama płacisz i nic na to nie poradzisz.

 • stary mieszkaniec
  piątek, 27 gru, 2013, 16:09:01 |

  Lecz można i trzeba zagłosować zgodnie z przekonaniem i prawdą

 • J.K.
  sobota, 28 gru, 2013, 13:48:19 |

  Byle w ogóle zagłosować. Bo największa zmorą w Polsce zawsze była słaba frekwencja…

Skomentuj