Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | wtorek, 21 maj, 2013 |

Obchody Sztandaru

Obchody Poświęcenia Sztandaru Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Mosinie

W imieniu Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Mosinie mamy zaszczyt zaprosić mieszkańców Mosiny na uroczystość Poświęcenia Sztandaru Bractwa, które odbędzie 1 czerwca 2013 roku o godzinie 16:00 w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Mikołaja w Mosinie.

Kurkowe Bractwo Strzeleckie

Miło nam będzie gościć: przedstawicieli władz samorządowych naszego miasta, delegację Rycerskiego Zakonu św. Michała Archanioła oraz Strzeleckie Bractwo Kozackie z Ukrainy, Rycerski Zakon „Der Greif” e.V. z Niemiec oraz przede wszystkim przedstawicieli Kurkowych Bractw Strzeleckich Zjednoczenia Rzeczypospolitej Polskiej. W dniu 2 czerwca 2013 roku odbędzie się turniej strzelecki związany z obchodami poświecenia sztandaru. Zawody odbędą się na strzelnicy zaprzyjaźnionego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Śremie. Szczegóły oraz program uroczystości zostanie zamieszczony na stronie internetowej KBS Mosina. www.kbsmosina.pl.

Kurkowe Bractwo Strzeleckie

Kurkowe Bractwo Strzeleckie

Z pozdrowieniem brackim Bracia KBS Mosina.

Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Mosinie

Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Mosinie

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 7.6/10 (Głosujących: 19)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi:

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo