Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Redakcja GMP | sobota, 10 sie, 2013 |

Puchar PLP w Baranowie

Zapraszamy miłośników piłki nożnej do udziału w Pucharze Poznańskich Lig Piłkarskich, który odbędzie się w dniu 1 września 2013 r. Start przewidziany jest na godzinę 9:00 na nowoczesnym kompleksie sportowym „Orlik” w Baranowie, przy ul. Wypoczynkowej 93a.

Puchar PLP

W turnieju weźmie udział 16 drużyn. Część z nich będą stanowiły zespoły zgłoszone do Ligi PLP, a stawkę uzupełnią zespoły nie biorące udziału w rozgrywkach. Zmagania graczy będą stanowiły podstawę do określenia poziomu ich umiejętności. Dzięki temu w Lidze PLP gracze zmierzą się z rywalami o podobnym stopniu zaawansowania.

Puchar PLP Przygotuj się na emocje

Puchar PLP Przygotuj się na emocje

Do udziału zaproszone są również zespoły, które nie są związane z Ligą PLP. Będzie to niepowtarzalna okazja do sprawdzenia jakości ligi, a także dobrej zabawy przy prawdziwych piłkarskich emocjach.

Mecze będą rozgrywane równocześnie na dwóch boiskach. Drużyny zostaną podzielone na cztery grupy. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy rywalizować będą w systemie pucharowym o najwyższe pozycje i zdobycie Pucharu PLP.

O prawidłowy przebieg i grę opartą na zasadach fair play zadba doświadczona obsługa organizacyjna oraz sędziowska. Mecze będą odbywały się na specjalnie przystosowanym obiekcie z trawą III generacji, posiadająca certyfikat UEFA. Uczestnicy mogą liczyć także na zabezpieczenie medyczne, profesjonalny sprzęt piłkarski oraz odpowiednie zaplecze sanitarne. Zwycięskie drużyny otrzymają puchary, medale, statuetki, a także ciekawe nagrody rzeczowe. Organizatorzy przewidzieli także grilla i poczęstunek podczas trwania turnieju. Nie zabraknie również atrakcji przeznaczonych dla widzów.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 25 sierpnia. Należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.ligaplp.pl w zakładce „Eventy”. Ilość miejsc ograniczona – o przystąpieniu do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

Pucharowi PLP patronuje Akademia Reissa, zaś partnerami są Rehasport, Empik School oraz Klub Cooliozum.

Więcej informacji można uzyskać:

  • pod adresem www.ligaplp.pl;
  • za pośrednictwem e-maila: puchar@ligaplp.pl;
  • pod numerem telefonu: 519 400 072.
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności

Tagi: ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj