Festiwal dostępności Salon VW Berdychowski Osa Nieruchomości Mosina - działki, mieszkania, domy Teatr na leżakach w Starym Browarze w Poznaniu
Czytelnicy GMP | środa, 9 sty, 2013 |

Potańcz na III Balu z Olimpijczykami w Puszczykowie!

W sobotę 2.02.2013 r. o godz. 19.00 w Leśnym Ośrodku Szkoleniowym przy ul. Wodziczki 3w Puszczykowie odbędzie się III Bal z Olimpijczykami z udziałem medalistów najważniejszych imprez dla wszystkich sportowców.

Leśny Ośrodek Szkoleniowy – III Bal z Olimpijczykami

Organizatorzy Balu z Klubu Olimpijczyka im. Marka Łbika w Puszczykowie są w trakcie wysyłania zaproszeń do „pożądanych” gości specjalnych tej zabawy karnawałowej, którymi mają być: Anita Włodarczyk (lekkoatletka) – wicemistrzyni olimpijska z Londynu i mistrzyni świata w rzucie młotem, Julia Michalska (wioślarka) – brązowa medalistka IO w Londynie i mistrzyni świata, Aneta Konieczna – trzykrotna medalistka IO i mistrzyni świata w kajakarstwie oraz, co oczywiste, Marek Łbik – dwukrotny medalista olimpijski i mistrz świata w kanadyjkach – patron KO w Puszczykowie. Bal odbędzie się w Leśnym Ośrodku Szkoleniowym w Puszczykowie. Być może na Balu pojawi się także dwukrotny złoty medalista w wioślarstwie Tomasz Kucharski, mistrz olimpijski w rzucie młotem Szymon Ziółkowski, złoty medalista z Pekinu w wioślarstwie Michał Jeliński, mistrz olimpijski w pięcioboju Dariusz Goździak i/lub prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki. Na pewno natomiast nie zabraknie Wojciecha Ziemniaka – członka PKOL i Ewy Pomes (Lewandowskiej) – olimpijki z Moskwy w wioślarstwie – wiceprezes KO w Puszczykowa, a także przedstawicieli miejscowych władz, lokalnego biznesu, mediów, polityków oraz ludzi związanych ze środowiskiem sportowym.

Będzie to zatem wspaniała okazja dla wszystkich chętnych np. do potańczenia ze sławami polskiego sportu oraz miłego spędzenia czasu w ich towarzystwie przy dobrej muzyce „na żywo” i bogatym menu. Cały dochód z biletów w cenie 120 zł od osoby i sprzedaży oryginalnych przedmiotów z autografami sławnych polskich sportowców zostanie przeznaczony na potrzeby puszczykowskiego Klubu Olimpijczyka. Dla chętnych istnieje możliwość skorzystania w LOS z noclegu w cenie 120 zł za pokój dwuosobowy. Sprzedaż biletów na Bal prowadzi Dizajnernia Kwiatowa „Bonsai Styl”, Rynek 11 w Puszczykowie, tel: 618193902 oraz Solarium przy ul. Poznańskiej 75j w Puszczykowie (tel. 796981649).

Klub Olimpijczyka w Puszczykowie

Po zorganizowaniu III Balu z Olimpijczykami członkowie KO w Puszczykowie będą działać zgodnie z ustalonym kalendarzem na I połowę 2013 roku. Plany przewidują wyjazdy m.in. na halowy mityng lekkoatletyczny Pedro’s Cup w Bydgoszczy i różne zawody Pucharu Świata w konkurencjach zimowych. W kwietniu zorganizujemy III rocznicę powstania naszego KO nr 192 i pojedziemy na Ogólnopolską Inaugurację Dni Olimpijczyka. W maju czeka nas w Puszczykowie IV już Piknik z Olimpijczykami, pojedziemy też do Warszawy na 14 Piknik Olimpijski PKOL. W 2013 roku chcemy zorganizować w Puszczykowie przynajmniej 3 spotkania ze znanymi olimpijczykami, w tym m.in. z Tomaszem Majewskim. Teraz cel główny członków naszego KO to wyjazd na Zimowe Igrzyska Olimpijskie do Soczi w 2014 roku, który znowu zmusza nas do poszukiwania sponsorów…

Warto podkreślić, że do Klubu Olimpijczyka w Puszczykowie mogą należeć wszyscy chętni zainteresowani sportem i olimpizmem – bez względu na wiek, płeć, wykształcenie, miejsce zamieszkania, pracy czy nauki. Pomimo siedziby w Bibliotece Miejskiej w Puszczykowie, w której w każdy drugi wtorek miesiąca odbywają się spotkania członków KO, wrota Klubu otwarte są także dla chętnych osób z innych okolicznych miast i gmin.

Wszyscy zainteresowani działalnością w puszczykowskim Klubie Olimpijczyka im. Marka Łbika proszeni są o zgłaszanie swoich kandydatur na członków na adres e-mailowy: primage@wp.pl podając swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania, wiek, nazwę swojej szkoły lub zakładu pracy, telefon kontaktowy oraz 2 nazwiska polskich olimpijczyków, których życiorysami są zainteresowani.

Opracował: Mariusz Frąckowiak – założyciel i prezes KO w Puszczykowie

Leśny Ośrodek Szkoleniowy w Puszczykowie organizuje III Bal z Olimpijczykami

Leśny Ośrodek Szkoleniowy w Puszczykowie organizuje III Bal z Olimpijczykami

Napisano przez Czytelnicy GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi:

Skomentuj