Kaczmarek Electric Mosina Berdychowski Volkswagen - Nowy T-Roc
Redakcja GMP | sobota, 6 kw., 2013 |

Rajd powiatu poznańskiego

Zapraszamy do udziału w rajdzie samochodowym z metą w Puszczykowie, który odbędzie się 14 kwietnia br. Dla uczestników rajdu przygotowano dwie trasy turystyczne:

Info o rajdzie powiatu poznańskiego

Trasa I.

Start: Godz. 10.00 Swarzędz (parking przy pływalni „Wodny Raj” ) – Gowarzewo – Tulce – Śródka – Kórnik – Bnin – Radzewice – Rogalin – Puszczykowo. Około 45 km

Trasa II.

Start: Godz. 10.00 Lusowo („Ryneczek” przed Kościołem) – Palędzie – Dopiewo – Konarzewo – Szreniawa – Jeziory – Puszczykowo. Około 35 km

Meta rajdu: Puszczykowo czynna od 12.00 do 14.30.

Na trasach do wykonania zadania turystyczno-krajoznawcze; na mecie różne atrakcje w tym zwiedzanie Muzeum Arkadego Fiedlera, tradycyjna grochówka, nagrody dla zwycięzców w konkursach.

 

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Załogi co najmniej 2–osobowe. Ze względu na ograniczoną ilość uczestników decyduje kolejność zgłoszeń drogą mailową: eugeniuszjacek.1@wp.pl do 7 kwietnia 2013 roku. Rajd odbędzie się bez względu na pogodę.

Komandor rajdu Eugeniusz JACEK, telefon kontaktowy: 885-304-835.

Szczegóły w regulaminie.

Rajd sfinansowany przez Powiat Poznański.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena artykułu: 8.0/10 (Głosujących: 18)
Napisano przez Redakcja GMP opublikowano w kategorii Aktualności, Puszczykowo

Tagi: , ,

Redakcja GMP

Autor: Redakcja Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej.

Skomentuj


Ten wpis nie powstałby bez kawy. Jeśli uważasz, że to co robimy jest potrzebne, postaw nam małą czarną. Z przyjemnością i jeszcze większym zapałem opiszemy dla Ciebie coś ciekawego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to Gazeta Mosińsko-Puszczykowska - logo